Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

2021-11-19 8:27

Zwierzyniec. Bus roztrzaskał się o ciężarówkę wyładowaną ciężkimi balami drewna! Z samochodu zostało niewiele. Kierująca nim kobieta zginęła, mimo prowadzonej reanimacji. Do makabrycznego wypadku doszło w czwartek w Zwierzyńcu na Lubelszczyźnie. Ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii.

Zgroza na drodze w Zwierzyńcu (pow. zamojski) na Lubelszczyźnie. W czwartkowy poranek na prowadzącej przez lasy Roztocza ul. Biłgorajskiej doszło to makabrycznego wypadku. To droga wojewódzka nr 858. Bus zderzył się z ciężarówką wyładowaną po brzegi balami drewna. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy wylądowały na przeciwnych krańcach jezdni. Nawet potężna ciężarówka została uszkodzona. Najtragiczniejsza konsekwencja to jednak śmierć 46-letniej kobiety, która kierowała busem. Zginęła na miejscu, mimo prowadzonej reanimacji. Do tragedii doszło 18 listopada około godz. 10.00. 

Zobacz też: Sławomir chciał zatłuc Annę młotkiem?! Horror w mieszkaniu w Lublinie

– Kierująca busem marki Volkswagen Transporter jechała od strony Biłgoraja w kierunku Zwierzyńca. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka, przystosowanym do przewozu drewna, samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą – informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Gotujemy dla naszych obrońców. Gospodynie spod Białej Podlaskiej karmią żołnierzy strzegących granicy z Białorusią.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy wylądowały w przydrożnych rowach. Jednak to lżejszy transporter został poważnie zniszczony. Kierująca nim 46-latka zginęła na miejscu tragedii mimo prowadzonej reanimacji. Jej życia nie udało się uratować. – 46-latka z gminy Tereszpol zmarła – potwierdza policja.

Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin Makabryczna śmierć 46-latki w Zwierzyńcu. Z busa zostało niewiele [ZDJĘCIA]

Kierowca ciężarówki, 49-letni mężczyzna, nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy, co potwierdziło policyjne badanie. Ruszyło śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zamościu, które ma wyjaśnić okoliczności tragedii. – Decyzją prokuratora ciało 46-latki zostało przewiezione do zakładu patomorfologii – dodaje Krukowska-Bubiło.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?