Łukowisko: Makabryczny wypadek na DK 19. Śmierć na drodze

i

Autor: KWP Lublin Łukowisko: Makabryczny wypadek na DK 19. Śmierć na drodze

Łukowisko: Makabryczny wypadek na DK 19. Śmierć na drodze

2021-09-20 12:44

Śmiertelny wypadek na DK 19 na Lubelszczyźnie. 37-letni Ukrainiec zginął na miejscu po makabrycznym zderzeniu osobówki i ciężarówki w miejscowości Łukowisko (pow. bialski). Kierowca opla nie miał szans… Policja sprawdza, dlaczego zjechał na przeciwległy pas jezdni, tym samym doprowadzając do tragedii i sprowadzając na siebie śmierć.

Makabryczny wypadek na DK 19 na Lubelszczyźnie – w miejscowości Łukowisko. 37-letni Ukrainiec zginął na miejscu. Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? Okoliczności wypadku bada policja i prokuratura. Jednocześnie mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę za kółkiem. Jesienna pogoda nie sprzyja bezpiecznym podróżom i nie ułatwia zadania kierowcom, a ostatnie dni na drogach Lubelszczyzny nie należą do szczególnie bezpiecznych.

Zobacz też: Gang okrutnych złomiarzy napadł staruszkę! Groza pod Międzyrzecem

Do makabrycznego wypadku na DK 19 w Łukowisku doszło w niedzielne popołudnie, po godz. 15.00. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, jadąc w kierunku Łosic, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do bocznego zderzenia z ciężarową scanią – informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Raport z anteny 20.09, godz.10
Łukowisko: Makabryczny wypadek na DK 19. Śmierć na drodze

i

Autor: KWP Lublin Łukowisko: Makabryczny wypadek na DK 19. Śmierć na drodze

Osobówką kierował 37-letni Ukrainiec. Dlaczego zjechał na przeciwległy pas ruchu, sprowadzając na siebie tak tragiczny los? – W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – potwierdza Salczyńska-Pyrchla. Za kierownicą ciężarówki siedział 60-letni mieszkaniec gminy Sarnaki. Nie odniósł żadnych obrażeń, a policyjne badania potwierdziły, że w momencie, gdy doszło do tragedii, był trzeźwy.

– Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze – dodaje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?