Ludzkie czaszki na budowie! Makabryczne odkrycie w Siedliskach

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Ludzkie czaszki na budowie! Makabryczne odkrycie w Siedliskach

Ludzkie czaszki na budowie! Makabryczne odkrycie w Siedliskach

2021-09-10 13:55

Siedliska Drugie na Lubelszczyźnie. Robotnicy budujący chodnik znaleźli ludzkie szczątki! Wśród nich m.in. cztery czaszki. Makabryczne odkrycie skutkowało wstrzymaniem prac i interwencją policji. Okoliczności sprawy bada prokuratura. Na czyje szczątki natrafili robotnicy? Jaką tajemnicę skrywa to miejsce?

Makabryczne odkrycie w Siedliskach Drugich (gm. Fajsławice, pow. krasnostawski) na Lubelszczyźnie. W spokojnej miejscowości robotnicy budujący chodnik natknęli się na wstrząsające znalezisko: ludzkie szczątki, a wśród nich cztery czaszki – informuje Dziennik Wschodni. Roboty zostały wstrzymane, a chodnik będzie musiał poczekać. Makabrycznego odkrycia dokonano w środę, 8 września. Na miejscu pojawili się policjanci oraz prokurator. Śledczy mają teraz przed sobą niełatwe zadanie rozwikłania tajemnicy, jaką skrywa to miejsce. Ludzkie szczątki odkryto zupełnym przypadkiem – w Siedliskach trwa właśnie budowa chodnika.

Zobacz też: Strzelił sobie w serce i… przeżył. Sceny grozy pod Opolem Lubelskim

Super Raport 10.09 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, Ireneusz Szafraniec - Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych) Sedno Sprawy: Janusz Kowalski

Na czyje szczątki natrafili robotnicy? Jaką tajemnicę skrywa to miejsce? Być może wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania. Jak się okazuje, w miejscu feralnej budowy mogła znajdować się mogiła. – Wśród ujawnionych kości są m.in. cztery czaszki – opisuje w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim Marek Klus, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Krasnymstawie. – Być może w tym miejscu była mogiła, w pobliżu znaleziska jest ustawiony krzyż – dodaje.

Robotnicy i inwestor muszą uzbroić się w cierpliwość, bo prace budowlane w miejscu znaleziska zostały wstrzymane. Kiedy będzie możliwe ich wznowienie? Tego na razie nie wiadomo. Więcej o makabrycznym odkryciu w Siedliskach Drugich na Lubelszczyźnie – wkrótce na SE.pl.