Lublin: Zmusił ją do tego siłą! Dentysta zaatakował 24-latkę

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Engin_Akyurt Lublin: Zmusił ją do tego siłą! Dentysta zaatakował 24-latkę

Lublin: Zmusił ją do tego siłą! Dentysta-zboczeniec zaatakował 24-latkę

2021-08-16 11:15

Przerażające! Dentysta zaatakował swoją 24-letnią pacjentkę. W pewnym momencie opuścił fotel i – jak informują policjanci – „przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną”. Zmusił ją do tego siłą! Młoda kobieta zdołała się oswobodzić i uciec. 51-letni zboczeniec został zatrzymany. Grozi mu 12 lat więzienia. Najbliższe miesiące spędzi za kratami!

Przerażająca historia z Lublina! 24-letnia mieszkanka miasta przeżyła piekło, gdy wybrała się do gabinetu stomatologicznego. I nie chodzi tu o zwykły dyskomfort podczas leczenia zębów, a o coś znacznie poważniejszego. Aż ciężko to sobie wyobrazić! Dentysta zaatakował 24-latkę. Zmusił ją siłą, gdy bezbronna leżała na jego fotelu. – W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną – informują policjanci zajmujący się tą bulwersującą sprawą! Dentysta-zboczeniec został aresztowany i grozi mu 12 lat więzienia. Czy młoda kobieta była jego pierwszą i jedyną ofiarą, czy też było ich więcej? Wyjaśniają to policjanci z Lublina pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe.

Zobacz też: Charlejów: 19-latek nie żyje. Przerażający wypadek na drodze

Festiwal In Garden w Lublinie

Do szokującego ataku doszło na początku ubiegłego tygodnia w Lublinie. 24-latka umówiła się do dentysty i poszła do gabinetu stomatologicznego. Mogła spodziewać się, że nie będzie zbyt przyjemnie, ale czegoś takiego nie mogła sobie nawet wyobrazić… Do ataku doszło w placówce w dzielnicy Rury. – W trakcie zabiegu dentystycznego 51-latek zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną. Kobieta po chwili zdołała się oswobodzić, po czym wybiegła z gabinetu. Sprawę od razu zgłosiła policji – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W piątek 51-latek został zatrzymany. – Mężczyzna usłyszał zarzuty doprowadzenia przemocą pokrzywdzonej do obcowania płciowego – dodaje Gołębiowski. Został aresztowany na trzy miesiące. Za kratami poczeka na proces. Może mu grozić 12 lat więzienia. To jednak nie koniec. – Śledczy obecnie zbierają dowody i sprawdzają, czy było to jednorazowe zdarzenie, czy może podejrzany na koncie ma więcej tego typu przestępstw – dodaje kom. Kamil Gołębiowski.

Sonda
Czy kary za przestępstwa seksualne powinny być wyższe i surowsze?