Radio

i

Autor: Pixabay Nie żyje Ewa Mateuszuk. Lektorka i dziennikarka zmarła w wieku 64 lat.

Lublin. Zmarła Ewa Mateuszuk. Dziennikarka radiowa miała 64 lata

2021-11-23 21:10

Nie żyje Ewa Mateuszuk. Lektorka i dziennikarka zmarła w wieku 64 lat. Przez większość życia związana była z Polskim Radiem Lublin. Rozgłośnia przekazała informację o śmierci Mateuszuk.

W 2018 roku Ewa Mateuszuk przeszła na emeryturę. Wcześniej, przez prawie 30 lat była specjalistka ds. reklam i promocji, lektorką i dziennikarką. Przez lata opiekowała się stażystami i praktykantami. Z wykształcenia była prawnikiem. Jej głos usłyszeć było można w reklamach radiowych, telewizyjnych i internetowych, prezentacjach, filmach dokumentalnych. Ewa Mateuszuk miała 64 lata. – Była zawsze uśmiechnięta, troskliwa, sumienna i przede wszystkim pracowita. To pani Ewa pokazała mi życie radiowe, zaprosiła mnie do radiowej rodziny. Będzie mi jej bardzo brakować. Przede wszystkim to była bardzo ciepła i dobra osoba. Kochała zwierzęta, kochała im pomagać i kochała ludzi, uwielbiała z nimi współpracować – wspomina Ewę Mateuszuk koleżanka z Radia Lublin Kinga Jaworska.

Źródło: Polskie Radio Lublin

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zrobił to matce i siostrze. W ręku trzymał siekierę. Ledwo wyszedł z więzienia

Super Raport 23.11 (Goście: Marek Belka - były premier, były szef NBP oraz Krzysztof Skiba - muzyk, satyryk) Sedno Sprawy: Grzegorz Cessak