Kraśnik. Urządził w domu polowanie na matkę! Dźgnął ją tak mocno, że złamał ostrze

i

Autor: KPP w Kraśniku Przerażające sceny w domu w Kraśniku. Mieszkający z rodzicami 33-latek próbował zabić swoją matkę

Kraśnik. Urządził w domu polowanie na matkę! Dźgnął ją tak mocno, że złamał ostrze [ZDJĘCIA]

2021-11-23 16:58

Przerażające sceny w domu w Kraśniku. Mieszkający z rodzicami 33-latek już od kilku dni dziwnie się zachowywał, aż znienacka podszedł do swojej matki i zaczął dźgać ją nożem do tapet tak mocno, że złamało się ostrze. Kobieta została ranna, ale zdołała uciec do kuchni. Jej syn sięgnął po kolejny nóż, ale na drodze stanął jego ojciec, który zaatakował 33-latka.

Kraśnik. Urządził w domu polowanie na matkę! Dźgnął ją tak mocno, że złamał ostrze

Mieszkaniec Kraśnika zgotował swoje matce prawdziwe piekło. Wszystko działo się w nocy z piątku na sobotę (19-20 listopada) w jednym z domów rodzinnych na terenie miasta. 33-latek, który przez poprzedzające zdarzenie kilka dni zachowywał się dziwnie, podszedł nagle do siedzącej na kanapie kobiety i dźgnął ją nożem do tapet, łamiąc przy tym ostrze. Ranna w rękę kobieta uciekła do kuchni, a jej syn poszedł za nią, powtarzając przy tym, że "musi to zrobić". Mężczyzna sięgnął po kolejny nóż, ale tym razem na jego drodze stanął jego ojciec, który zaczął siłą odciągać 33-latka, by umożliwić żonie ucieczkę. Gdy kobieta wybiegła z domu, ruszył za nią jej mąż i szybko wezwał policję. Po przyjechaniu na miejscu do akcji wkroczyli policjanci z Kraśnika, którzy obezwładnili mężczyznę. W domu zjawili się też technicy kryminalistyki i prokurator, ujawniając, że niedoszły zabójca matki był już wcześniej karany.

- Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa w warunkach recydywy, a także znęcania się psychicznego nad matką, natomiast wczoraj (w poniedziałek, 22 listopada - przyp.red.) Sąd Rejonowy w Kraśniku zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Wcześniej policjanci nie mieli sygnałów, że w domu może dziać się coś niepokojącego. Śledztwo prowadzi kraśnicka prokuratura - informuje policja w Kraśniku.

Czytaj też: Rokitno. Myśliwy postrzelony na polowaniu. 64-latek zmarł w szpitalu!

Czytaj też: Lublin. Zajęcia tylko dla zaszczepionych studentów?! Stanowcza decyzja rektora

Kraśnik. Urządził w domu polowanie na matkę! Dźgnął ją tak mocno, że złamał ostrze [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Rozkochiwał i mordował. Proces Krwawego Tulipana