Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

i

Autor: lubelska policja Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

Agresorka nie miała skrupułów

Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

2022-09-21 14:13

Dramat rozegrał się na ulicy Braci Wieniawskich w Lublinie. 51-letnia kobieta miała zaatakować i okraść mieszkańca Lublina - Uderzyła go w głowę, a następnie powaliła na ziemię. Agresorka zabrała mu saszetkę z dokumentami i pieniędzmi - relacjonuje lubelska policja.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na ulicy Braci Wieniawskich w Lublinie. Kobieta miała zaatakować i okraść mężczyznę! Powaliła go na ziemię.

- Z relacji pokrzywdzonego wynika, iż został nagle zaatakowany przez napotkaną na chodniku kobietę. Sprawczyni miała uderzyć go w głowę, a następnie powalić na ziemię. Bezbronny 51-latek stracił saszetkę z pieniędzmi oraz dokumentami - przekazuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP Lublin.

Zobacz też: Bełżyce. Awantura o fartuszek na dożynkach. Radny zniesmaczony

Sprawą zajęli się policjanci z 5. komisariatu, którzy dokładnie przeanalizowali okoliczności zdarzenia i ustalili dane sprawczyni napadu.

- Kobieta została zatrzymana i noc spędziła w policyjnej celi. Dzisiaj (środa, 21 września 2022 0 przyp. red.) 51-letnia mieszkanka Lublina zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty związane z rozboje i zostanie przesłuchana - przekazuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

Zobacz również: Kuliła się pod kołdrą syna, bojąc się policjantów. Szokujące sceny w Lublinie

Polowanie na jelenia przez policję w Bielsku-Białej
Sonda
Czy na polskich ulicach czujesz się bezpiecznie?