Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

i

Autor: lubelska policja Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

Agresorka nie miała skrupułów

Lublin. Zaatakowała i okradła mężczyznę na ulicy! Powaliła go na ziemię

2022-09-21 14:13

Dramat rozegrał się na ulicy Braci Wieniawskich w Lublinie. 51-letnia kobieta miała zaatakować i okraść mieszkańca Lublina - Uderzyła go w głowę, a następnie powaliła na ziemię. Agresorka zabrała mu saszetkę z dokumentami i pieniędzmi - relacjonuje lubelska policja.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na ulicy Braci Wieniawskich w Lublinie. Kobieta miała zaatakować i okraść mężczyznę! Powaliła go na ziemię.

- Z relacji pokrzywdzonego wynika, iż został nagle zaatakowany przez napotkaną na chodniku kobietę. Sprawczyni miała uderzyć go w głowę, a następnie powalić na ziemię. Bezbronny 51-latek stracił saszetkę z pieniędzmi oraz dokumentami - przekazuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP Lublin.

Zobacz też: Bełżyce. Awantura o fartuszek na dożynkach. Radny zniesmaczony

Sprawą zajęli się policjanci z 5. komisariatu, którzy dokładnie przeanalizowali okoliczności zdarzenia i ustalili dane sprawczyni napadu.

- Kobieta została zatrzymana i noc spędziła w policyjnej celi. Dzisiaj (środa, 21 września 2022 0 przyp. red.) 51-letnia mieszkanka Lublina zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty związane z rozboje i zostanie przesłuchana - przekazuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

Zobacz również: Kuliła się pod kołdrą syna, bojąc się policjantów. Szokujące sceny w Lublinie

Polowanie na jelenia przez policję w Bielsku-Białej
Sonda
Czy na polskich ulicach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE