Bełżyce. Awantura o fartuszek na dożynkach. Radny zniesmaczony

i

Autor: Miejski Dom Kultury w Bełżycach Bełżyce. Awantura o fartuszek na dożynkach. Radny zniesmaczony

Fartuszek nie spodobał się radnemu

Bełżyce. Awantura o fartuszek na dożynkach. Radny zniesmaczony

2022-09-21 9:37

Bełżycki radny Andrzej Bednarczyk postanowił skomentować fotorelację z wojewódzkich dożynek, która została udostępniona w mediach społecznościowych przez Miejski Dom Kultury w Bełżycach (Lubelskie). Według niego fartuszek, który założyła jedna z gospodyń to, jak stwierdził "masakra".

Wydawałoby się niewinne zdjęcia z wojewódzkich dożynek, które zostały udostępnione przez Miejski Dom Kultury w Bełżycach wywołały poruszenie. Chodzi o wydarzenie z 11 września. W Radawcu odbyły się dożynki, podczas których rolnicy dziękowali za plony. Podczas korowodu pojawili się znamienici goście, a Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik odprawił mszę w intencji rolników. Podczas koncertów zagrały Wilki oraz Dawid Kwiatkowski.

- Gmina Bełżyce w tym dniu prezentowała również swoje stoisko przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Podola, Stowarzyszenie Kobiet Kreatywnych „Stokrotka” oraz Miejski Dom Kultury w Bełżycach. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do promocji naszej gminy - czytamy w opisie fotorelacji Gminy Bełżyce.

Zobacz też: Kuliła się pod kołdrą syna, bojąc się policjantów. Szokujące sceny w Lublinie

Tutaj pojawił się dla radnego Andrzeja Bednarczyka problem. Dlaczego? Wszystko za sprawą fartuszka, który miała założyć jedna z gospodyń.

– Masakra!!! Takie zdjęcie z Dożynek Wojewódzkich na stronie Miejskiego Domu Kultury w Bełżycach. Gratulacje dla Pani Dyrektor za „wyczucie smaku” i promocję Gminy Bełżyce. Przydało by się trochę kultury w Miejskim Domu Kultury!!!” – napisał radny w grupie Mieszkańcy Gminy Bełżyce.

Internauci reprezentują nieco inne zdanie.

- Nie znam was, ale "Pani w bieliźnie" należy się medal i jakaś super nagroda. Fantastyczne poczucie humoru, uśmiech, radość. Widać, że Pani się świetnie bawi i wprowadza super atmosferę wszędzie, gdzie się pojawi. "Pani w bieliźnie" ma bardzo duży i wymagany dystans do życia, którego ewidentnie brakuje gburowatym burmistrzom, sołtysom czy innym. Dożynki to nie stypa. Jak kogoś razi śmieszny, humorystyczny fartuszek to niech idzie z tym do specjalisty a nie robi aferę. Pani w bieliźnie zdecydowanie pozytywnie wypromowała swoje Bełżyce - czytamy.

- Na drogach tuż obok reklamowych plakatów z paniami w bieliźnie stoją krzyże i nikogo nie oburza, ale jak kobieta założy w tym stylu fartuch i stanie obok symbolu solarnego (tak krzyż ze słomy to bardziej symbol solarny) już oburza. Oburzonym proponuję powalczyć ze seksistowskimi reklamami - pisze internautka.

- Super stylówka!!! Brawo!!! - można przeczytać w kolejnym komentarzu.

Zobacz również: SMS od PGE. W jednej chwili straciła fortunę! „Zaplanowano wyłączenie energii elektrycznej”

Jest wyrok za zabójstwo na dworcu PKS w Kaliszu! To głosy kazały mu zabić?
Sonda
Lubisz dożynki?