Łzy same cisną się do oczu

Lublin. Troje nastolatków nie żyje. W miejscu tragicznego wypadku płoną znicze

2023-01-09 18:41

Patryk (18 l.+) miał prawo jazdy bardzo krótko. Mimo tego razem z Julką (16 l.+), Piotrkiem (17 l.+) i Kubą (17 l.) na pokładzie pędzili autem marki audi ulicami Lublina. Pierwsza trójka zginęła na miejscu, ostatni z nastolatków jest w szpitalu. Od wypadku w Lublinie minęło kilka dni, ale w miejscu tragedii nadal płoną znicze.

"Fakt" informuje, że Patryk miał pożyczyć audi od dziadka. Chłopak był świeżo upieczonym kierowcą. Mający 18 lat młodzieniec w połowie grudnia odebrał prawo jazdy. W czwartek, 5 stycznia na przejażdżkę osobowym audi zabrał troje znajomych. Pochwalili się w sieci, że pędzą ulicami Lublina.

Tragiczny wypadek w Lublinie. Prorocze nagranie nastolatków

Jeden z pasażerów audi A4 wrzucił do mediów społecznościowych krótkie nagranie. - Jak zginąć, to w dzień przed Trzech Króli, k***a!  - powiedział pasażer. Na liczniku mieli 140 km/h. Jechali ulicą Jana Pawła II, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h/. To tam doszło do tragedii. Patryk stracił panowanie nad autem, samochód z czwórką nastolatków uderzył w słup. Auto było roztrzaskane. Żeby dostać się do poszkodowanych, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Troje nastolatków zginęło. Ofiarami tragedii są 18-letni Patryk, 17-letni Piotr i ich koleżanka, 16-letnia Julia. Jedynym, który ocalał, był 17-letni Kuba. Chłopak trafił do szpitala. Jego stan jest już stabilny. Nastolatkowie nie przypuszczali, że słowa, które padły w samochodzie podczas nagrania przed tragedią, będą prorocze. Film bada prokuratura.

Lublin opłakuje ofiary wypadku. W miejscu tragedii płoną znicze

Wypadkiem w Lublinie żyje cała Polska. Okoliczności tej tragedii wzbudzają wielkie emocje. Na miejscu wypadku płoną znicze, choć od zdarzenia minęło kilka dni. Są tam również biało-różowe kwiaty. Na słupie nadal widać ślady uderzenia audi. Siła była tak ogromna, że z umieszczonych nad ziemią lamp powypadały żarówki. Pośród zniczy leży również prawdopodobnie fragment lusterka rozbitego samochodu. Zdjęcia z miejsca wypadku w Lublinie możecie zobaczyć w naszej galerii.

Na miejscu tragedii w Lublinie płoną znicze [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Listen on Spreaker.