Co za tragedia!

Roztrzaskali audi na latarni w Lublinie. W wypadku zginęli nastolatkowie, 16-letnia Julia nie miała szans

2023-01-09 14:54

16-letnia Julia zginęła w święto Trzech Króli. Jechała z kolegami audi A4, które roztrzaskało się na latarni. Samochód którym jechali pędził z prędkością 140 km/h. Młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. Nastolatka zginęła na miejscu, podobnie jak 18-letni kierowca, 17-letni pasażer. Drugi 17-latek walczy o życie w szpitalu. To co działo się przed wypadkiem, szokuje.

Nastolatkowie zginęli w wypadku w Lublinie.

Nie milkną echa tragedii, jaka rozegrała się w święto Trzech Króli w Lublinie. Na prostym odcinku drogi, samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożną latarnię. Na miejscu zginęło troje nastolatków, jeden wciąż walczy o życie. Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie tragedii. Okazuje się, że chwilę przed wypadkiem pasażerowie nagrywali rajd ulicą Jana Pawła II. - Jak zginąć, to w dzień przed Trzech Króli, k***a! - mieli krzyczeć na filmie. Pędzili 140 km/h na drodze, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.

Chwilę przed wypadkiem samochód miał wpaść w poślizg, jednak jak podaje "Gazeta Wyborcza", to nie sprawiło, że kierowca zwolnił. Wręcz przeciwnie.

Za kierownicą samochodu siedział 18-letni Patryk, prawo jazdy odebrał na początku grudnia. Młody mężczyzna zginął na miejscu, podobnie jak 17-letni Piotr i 16-letnie Julia. O życie w szpitalu walczy 17-letni Kuba. To najprawdopodobniej jego z samochodu wyciągnęli świadkowie całego zdarzenia. Pozostała trójka była zakleszczona w aucie.

Śmierć nastolatków poruszyła internatów, którzy nie kryją wyrazów współczucia dla rodzin ofiar. - Dziękuję wszystkim za wyrazy współczucia - napisała w mediach społecznościowych zrozpaczona mama 16-latki.

Ciała nastolatków zabezpieczono. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Prokuratura chce wiedzieć, czy mogli znajdować się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu w momencie zdarzenia.

W miejscu tragedii przy ulicy Jana Pawła II w Lublinie zaczęły pojawiać się zniczy. Przybywa ich z godziny na godzinę. Znicze pozostawiają bliscy ofiar, znajomi, przyjaciele, ale też zupełnie obcy ludzie.

Lublin. Troje nastolatków zginęło w wypadku. Zobacz zdjęcia z miejsca tragedii

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Sonda
Czy dostałaś/eś kiedykolwiek mandat za przekroczenie prędkości?

To oni pierwsi zjawiają się na miejscu wypadku.

Posłuchaj, co najbardziej szokuje ratowników!

Listen to "Drastyczne wypadki drogowe oczami ratownika. DROGOWSKAZY" on Spreaker.