Śmiertelny wypadek samochodowy w Lublinie

i

Autor: Policja lubelska/facebook.com Śmiertelny wypadek samochodowy w Lublinie

Co za tragedia!

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!

Pędzili audi ulicami Lublina. W pewnym momencie 19-latek stracił panowanie nad samochodem, wypadł na łuku drogi i z impetem uderzył w latarnie. Nastolatkom próbowali pomóc świadkowie zdarzenia, jednego udało się wyciągnąć z samochodu. Audi, którym podróżowali wygląda jak zmielona puszka. Nie zostały z niego nawet opony.

Nie żyje trzech nastolatków. Czwarty walczy o życie w szpitalu

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek, 5 stycznia tuż przed północą w Lublinie na ulicy Jana Pawła II. Jak podaje lublin112.pl, samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup latarni. Samochodem podróżowali nastolatkowie, za kierownicą audi, jadącego w kierunku al. Kraśnickiej miał siedzieć 18-latek. Z zeznań świadków wynika, że samochód pędził z dużą prędkością, a kierowca w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą. Jak podaje portal, audi przeleciało przez pas zieleni i z impetem uderzyło w słup przydrożnej latarni.

Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu nie zostało nic. Wyglądał jak zmielona puszka po napoju, a podróżujący nim nastolatkowie zostali zakleszczeni wewnątrz. Jednego z młodych ludzi udało się wyciągnąć, pozostałych przy pomocy specjalistycznego sprzętu musieli uwolnić strażacy.

Niestety, mimo wysiłku ratowników na miejscu zginęły trzy osoby. To kierujący autem 18-latek, 17-letni pasażer i nastolatka. Czwarta osoba wciąż walczy o życie. To 16-letni chłopak, który w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Jak informuje policja, 18-latek prawo jazdy odebrał w połowie grudnia. Policja bada sprawę tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej