Lublin: TRAGICZNY wypadek w al. Witosa. Dwie osoby NIE ŻYJĄ. Wstrząsające zdjęcia!

i

Autor: KWP Lublin

Lublin: TRAGICZNY wypadek w al. Witosa. Dwie osoby NIE ŻYJĄ. Wstrząsające zdjęcia!

2020-10-22 12:53

Tragiczny wypadek w al. Witosa w Lublinie, na skrzyżowaniu z ul. Moritza. W czwartek rano kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo i doprowadził do makabrycznego zderzenia dwóch samochodów. Jego pasażerowie zginęli na miejscu. Dwie osoby nie żyją, dwie kolejne są ranne. Zobaczcie – ku przestrodze – wstrząsające zdjęcia z miejsca tragicznego wypadku w al. Witosa w Lublinie.

Lublin, al. Wincentego Witosa, skrzyżowanie z ul. Moritza. To właśnie tu w czwartek rano, kilka minut przed godz. 6.00, doszło do tragicznego wypadku. Dwie osoby nie żyją, dwie kolejne są ranne. Co tam się stało?! Zobaczcie wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku.

Kierujący samochodem marki Audi jechał od centrum Lublina. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu na 54-latce kierującej fordem. W wyniku zderzenia śmierć ponieśli dwaj pasażerowie audi – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Dwie osoby z audi nie żyją. Kierowcy obu samochodów: 30-letni kierowca audi, jak również 54-letnia kierująca fordem, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Dlaczego doszło do tej tragedii i czy można jej było uniknąć? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura. – Od obojga kierowców pobrano krew do badań. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, biegły oraz prokurator – informuje Gołębiowski.

Express Biedrzyckiej - Marcin Kierwiński: Gdzie jest prezydent? Duda to tchórz. Chowa się w czasach epidemii.

Makabryczny wypadek na jednej z głównych arterii komunikacyjnych Lublina spowodował potężne, wielogodzinne utrudnienia dla kierowców. Autobusy komunikacji miejskiej musiały kursować objazdami. Ruch na tym odcinku al. Witosa udało się przywrócić ok. godz. 11.00.