Lublin: szalony rajd kierowcy renault. Po pijaku staranował przystanek autobusowy, a to nie wszystko!

i

Autor: podkarpacka policja Lublin: szalony rajd kierowcy renault. Po pijaku staranował przystanek autobusowy, a to nie wszystko!

Lublin: szalony rajd kierowcy renault. Po pijaku staranował przystanek autobusowy, a to nie wszystko!

2021-09-24 8:24

W Lublinie doszło w czwartek do pijackiego rajdu. Kierowca renault miał uderzyć w dwie latarnie, staranować bariery, a w końcu... przystanek autobusowy. Jak się okazało miał blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie!

Do zdarzenia doszło w czwartek (23.09.2021) wieczorem w Lublinie na ul. Abramowickiej. Jak wynika z informacji przekazanych przez lublin112.pl, mężczyzna jechał w kierunku centrum. To co się stało, przechodzi wszelkie pojęcie! Wycieczka zakończyła się totalną masakrą. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, samochód wpadł w poślizg, bokiem uderzył w dwie latarnie, a następnie staranował bariery i na koniec wjechał jeszcze w przystanek komunikacji miejskiej!

Zobacz też: Ukradł jaszczury Leśmiana. Uparty złodziej Paweł G. szalał w Zamościu

Kierowca pomimo tak szalonej jazdy, sam wyszedł z samochodu. Trafił w ręce ratowników, jednak do szpitala jechać nie chciał. Jak się okazało, mężczyzna był pijany. Według informacji portalu lublin112.pl, miał blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie!

Teraz grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz grzywna, a także opłacenie szkód, jakie wyrządził, a było tego sporo. 

Zobacz też: Z zazdrości dźgnął swą ukochaną w brzuch. Tragiczny finał kłótni w Lublinie

Kilka dni temu pod kołami auta zginął tu 9-letni Filip. Mieszkańcy Krężnicy Jarej pod Lublinem zablokowali drogę przez wieś na znak protestu przeciwko
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?