Lublin. Na miejscu wypadku przepijał wódkę piwem

i

Autor: Shutterstock

Lublin. Na miejscu wypadku przepijał wódkę piwem

Prowadził samochód pijąc wódkę, którą przepijał piwem. Wszystko działo się w sobotę (4 czerwca) na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie w pobliżu skrzyżowania z ul. Dożynkową, gdzie zderzyły się dwa samochody. Pracujący na miejscu zdarzenia strażacy, zabrali mężczyźnie kluczki ze stacyjki.

Ponad promil alkoholu w organizmie miał obywatel Zimbabwe, który dojechał do miejsca wypadku na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, popijając wódkę, którą przepijał piwem. To właśnie w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dożynkową, w sobotę, 4 czerwca doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Czytaj także: Lublin. 40-latek przeżył upadek z 9. piętra! Szokujące zdarzenie na Czechowie

Jak podaje Lublin112, strażacy zabezpieczający miejsce wypadku, zauważyli mazdę za której kierownicą siedział mężczyzna popijający wódkę. To właśnie strażacy podbiegli do samochodu i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki samochodu. Oprócz kierowcy, w samochodzie było jeszcze trzech ciemnoskórych mężczyzn. Od nich także był wyczuwalny alkohol. Pijany kierowca trafił na komisariat, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.  Grożą mu nawet dwa lata więzienia i wysoka grzywna.

Pijany rowerzysta "wleciał" pod prąd na rondo w Lesznie
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?