Lublin. 40-latek przeżył upadek z 9. piętra! Szokujące zdarzenie na Czechowie

i

Autor: autokaremcom/cc0/Pixabay.com 40-latek przeżył upadek z 9. piętra bloku na osiedlu Czechów w Lublinie. Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 czerwca, przed godz. 16, zdj. ilustracyjne

Lublin. 40-latek przeżył upadek z 9. piętra! Szokujące zdarzenie na Czechowie

2022-06-04 20:57

40-latek przeżył upadek z 9. piętra bloku na osiedlu Czechów w Lublinie. Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 czerwca, przed godz. 16. Mężczyzna wypadł z okna swojego mieszkania, ale zanim uderzył o ziemię, miał jeszcze zahaczyć o drewniane elementy znajdującego się pod blokiem ogródka. Jak informuje policja, 40-latek przeżył, ale walczy o życie w szpitalu w Lublinie.

Lublin. 40-latek przeżył upadek z 9. piętra! Szokujące zdarzenie na Czechowie

Wypadł z 9. piętra bloku w Lublinie, ale przeżył. Mowa o 40-latku, uczestniku zdarzenia, do którego doszło w sobotę, przed godz. 16, na osiedlu Czechów na ul. Kaprysowej. Mężczyzna miał wypaść z balkonu, a zanim uderzył o ziemię, zahaczył jeszcze o drewniane elementy ogródka znajdującego się przed blokiem - informuje Lublin112.pl. - 40-latek przeżył upadek z 9. piętra, ale nadal znajduje się w ciężkim stanie. W szpitalu w Lublinie trwa walka o jego życie - wyjaśnia komisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Jak dodaje, mundurowi wszczęli w tej sprawie śledztwo i będą wyjaśniać, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy poszkodowany podjął próbę samobójczą.

Czytaj też: Lublin: Fontanna multimedialna w czerwcu 2022. Harmonogram pokazów na Placu Litewskim

Czytaj też: Lublin: Śmierć na Zalewie Zemborzyckim. „Pił alkohol, osunął się do wody”. Koszmar

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Ktoś strzelał do autobusu, tramwaju i samochodu z wiatrówki. Trwa policyjna obława