Zalesie: Makabryczny wypadek podczas wycinki drzew. 68-latek nie żyje

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/JerzyGorecki Zalesie: Makabryczny wypadek podczas wycinki drzew. 68-latek nie żyje

Zalesie: Makabryczny wypadek podczas wycinki drzew. 68-latek nie żyje

2022-06-04 13:10

Makabryczny wypadek podczas wycinki drzewa na Lubelszczyźnie. W Zalesiu (pow. krasnostawski) zginął 68-letni mężczyzna. Wspólnie z bratem pracował przy wycince drzew, gdy doszło do tragicznego wypadku. Okoliczności piątkowej (3.06) tragedii wyjaśnia teraz policja i prokuratura. Czy tego wypadku można było uniknąć?

Tragiczny wypadek w lesie na Lubelszczyźnie. W miejscowości Zalesie (pow. krasnostawski) zginął 68-letni mężczyzna. Do tragedii doszło podczas wycinki drzew, którą prowadził wspólnie z bratem. Okoliczności makabrycznego wypadku bada policja i prokuratura, ale wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Traktor wywrócił się, gdy ciągnął ścięte drzewo.

Do tragedii doszło w Zalesiu w piątek (3.06) przed południem.

86-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn wspólnie ze swoim 61-letnim bratem prowadził prace przy wycince drzew – informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do wywrócenia się ciągnika ciągnącego kłodę drzewa. Maszyna przygniotła 68-letniego kierowcę, którego życia nie udało się uratować.

Zalesie: Makabryczny wypadek podczas wycinki drzew. 68-latek nie żyje

i

Autor: KWP Lublin Zalesie: Makabryczny wypadek podczas wycinki drzew. 68-latek nie żyje

Czy tej tragedii można było uniknąć? Przyczyny i okoliczności makabrycznego wypadku podczas wycinki drzew w Zalesiu bada policja i prokuratura. Jednocześnie funkcjonariusze apelują o ostrożność i rozwagę podczas podobnych prac – przy wycince drzew czy prac polnych, w których wykorzystuje się maszyny rolnicze.

Sonda
Czy prace leśne i rolne są bezpieczne?
Raport Złotorowicza: List gończy za Putinem