Trzydnik Duży: Śmierć motocyklisty. 34-latek zginął podczas przejażdżki crossem

i

Autor: KWP Lublin Trzydnik Duży: Śmierć motocyklisty. 34-latek zginął podczas przejażdżki crossem

Trzydnik Duży: Śmierć motocyklisty. 34-latek zginął podczas przejażdżki crossem

2022-06-04 8:56

Tajemnicza śmierć motocyklisty pod Kraśnikiem na Lubelszczyźnie. Tragiczny finał poszukiwań w gminie Trzydnik Duży. Rodzina zaniepokojona nieobecnością 34-latka, zaczęła go szukać. Gdy udało się go odnaleźć, na pomoc było już za późno. 34-latek zginął podczas przejażdżki crossem. Jak i dlaczego doszło do tragicznego wypadku na środku pola?

Tajemnicza śmierć motocyklisty na Lubelszczyźnie. Jego ciało znaleziono w nocy, po kilku godzinach poszukiwań. Jak zginął 34-letni kierowca crossowego jednośladu?

Okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku motocyklisty w gminie Trzydnik Duży ustala policja i prokuratura. 34-latek we wtorkowe (31.05) popołudnie wyjechał z domu swoim motocyklem i przez dłuższy czas nie wracał. Zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać. Niestety, gdy mężczyznę udało się odnaleźć, na pomoc było już za późno. Jego ciało znaleziono po kilku godzinach, w środową noc.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że 34-latek, jadąc motocyklem typu cross, na łuku drogi zjechał na pobliskie pole i tracąc panowanie nad kierowanym pojazdem, uległ wypadkowi – informuje mł. asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Raport Złotorowicza: List gończy za Putinem

Na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, który bada sprawę. Technicy kryminalistyki zabezpieczali i dokumentowali ślady z miejsca makabrycznego wypadku. Ciało 34-latka zostanie zbadane podczas sekcji zwłok.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?