Lublin: Kilkunastu żołnierzy rannych! Zderzenie wojskowych pojazdów

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Lublin: Kilkunastu żołnierzy rannych! Zderzenie wojskowych pojazdów

Lublin: Kilkunastu żołnierzy rannych! Zderzenie wojskowych pojazdów

2021-09-15 9:13

Fatalny finał zderzenia wojskowych pojazdów w Lublinie. Na Majdanku doszło do zderzenia dwóch ciężarówek, w których znajdowali się mundurowi. Kilkunastu żołnierzy jest rannych. Co tam się stało? Wstępne ustalenia wskazują na to, że jeden z wojskowych kierowców zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a później doszło do zderzenia.

Druga ciężarówka wjechała w tę pierwszą. Siła zderzenia była na tyle duża, że znajdujący się w wojskowych pojazdach żołnierze wymagali pomocy medycznej. Wstępne informacje wskazują na to, że rannych zostało kilkunastu żołnierzy. Do wypadku doszło dziś rano, około godz. 7.00 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Zderzenie wojskowych pojazdów miało poważne konsekwencje – ciężarówkami podróżowało wielu żołnierzy, więc udzielenie im pomocy wymagało postawienia na nogi wielu jednostek służb ratunkowych. Jak doszło do wypadku? Na wysokości Muzeum na Majdanku jedna z ciężarówek zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, a druga w nią wjechała – to wstępne ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku.

Zobacz też: Horror na obwodnicy Lublina. TIR jak taran! Przerażające nagranie

O wypadku wojskowych ciężarówek w Lublinie także w dzisiejszym „Raporcie z Anteny”. Zobacz nagranie programu!

Raport z anteny 15.09. godz.10

Rannych zostało kilkunastu żołnierzy. W sumie w obu wojskowych pojazdach jechało kilkadziesiąt osób. Obrażenia żołnierzy nie są poważne, nie zagrażają ich życiu. Całe zdarzenie mogło się jednak zakończyć znacznie tragiczniej… Dokładne okoliczności będą teraz wyjaśniać żołnierze żandarmerii wojskowej i policjanci.

Na miejscu wypadku na Majdanku interweniowały wszystkie służby ratunkowe oraz żandarmeria wojskowa, a nawet wojskowe karetki. Ranni żołnierze służą w 19. Lubelskiej Brygadzie Zmechanizowanej. Więcej o okolicznościach wypadku wojskowych ciężarówek na Majdanku w Lublinie – już wkrótce w naszym serwisie.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?