Lublin. Kajakarze zauważyli dryfujące ciało. Z Bystrzycy wyciągnięto zwłoki mężczyzny

i

Autor: Shutterstock Lublin. Kajakarze zauważyli dryfujące ciało. Z Bystrzycy wyciągnięto zwłoki mężczyzny

Ciało w rzece

Lublin. Kajakarze zauważyli dryfujące ciało. Z Bystrzycy wyciągnięto zwłoki mężczyzny

2022-09-19 9:24

Horror w Lublinie. Dryfujące ciało wyłowiono w sobotę (17.09.2022) z Bystrzycy na wysokości ulicy Pliszczyńskiej w Lublinie. Zwłoki zauważyli kajakarze. Na miejscu pracowali policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora. Szczegóły poniżej.

Do dramatycznego odkrycia doszło w sobotę (17.09.2022) przed godziną 14:00 w Lublinie. Kajakarze płynący Bystrzycą zauważyli, że na jej powierzchni dryfują zwłoki. Na miejsce wezwano policjantów. Ciało mężczyzny znajdujące się w znacznym stopniu rozkładu zostało wyłowione na wysokości ulicy Pliszczyńskiej w Lublinie. 

- Śledczy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Z uwagi na to, że przy denacie nie było żadnych dokumentów nie można było ustalić personaliów mężczyzny - relacjonuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Zobacz również: Maryniów: Maks zabił się ma motocyklu. 19-latek zignorował zakazy. Skończyło się tragedią

Jak przekazuje lubelska policja, decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Pozwoli ona śledczym wraz z dokładną analizą zebranego materiału dowodowego ustalić szczegóły tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Zobacz też: Pijany rolnik jeździł traktorem i śpiewał! Zaskakujące zdarzenie pod Krasnymstawem

Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?