Pijany rolnik śpiewał jadący zygzakiem

i

Autor: Policja Lubelska

Nagranie wbija w fotel!

Pijany rolnik jeździł traktorem i śpiewał! Zaskakujące zdarzenie pod Krasnymstawem

2022-09-16 16:26

Policjanci z jednostki w Kransymstawie (woj. lubelskie) otrzymali informację, że po drodze publicznej w miejscowości Bończa jedzie pijany traktorzysta. Pojazd poruszał się zygzakiem. Kierowca co chwilę zjeżdżał na pobocze. Mało tego, 45-latek... śpiewał podczas jazdy. Jego zachowanie tłumaczy ilość promili, jakie wykazał alkomat!

Lubelskie: Pijany rolnik śpiewał podczas jazdy traktorem

Zdarzenie miało miejsce w czwartek (15 września) po godzinie 19.00 w miejscowości Bończa. Policjanci z Krasnegostawu otrzymali informację, że kierujący traktorem jedzie zygzakiem, co chwilę zbaczając z jezdni. Mało tego, mężczyzna głośno przy tym... śpiewał! - Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę na jednej z posesji. Badanie alkomatem wykazało, że 45 - letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - opisuje aspirant Jolanta Babicz.

Czytaj również: Pijany piłkarz śmiertelnie potrącił Amelkę. 15-latka przemawia do mamy z grobu. "Mamusiu, już nie chcę tam być"

Dalsza część artykułu pod wideo

Lubelskie. Posłuchajcie koncertu pijanego traktorzysty

To nie wszystko. Po sprawdzeniu danych 45-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. W styczniu tego roku jechał po pijaku osobowym audi - miał wtedy ponad 2,5 promila. Zakaz prowadzenia pojazdów uprawomocnił się pod koniec czerwca.

Czytaj również: Pijany Rumun urządził sobie rajd ulicami Bytomia?! Jechał bmw pod prąd

- Teraz rolnik za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz jazdę pomimo orzeczonego zakazu. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje oficer prasowa miejscowej policji.

Zobacz także: Śmiertelne potrącenie w Częstochowie. Nietrzeźwy kierowca odjechał z miejsca zdarzenia

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE