Pijany rolnik śpiewał jadący zygzakiem

i

Autor: Policja Lubelska

Nagranie wbija w fotel!

Pijany rolnik jeździł traktorem i śpiewał! Zaskakujące zdarzenie pod Krasnymstawem

2022-09-16 16:26

Policjanci z jednostki w Kransymstawie (woj. lubelskie) otrzymali informację, że po drodze publicznej w miejscowości Bończa jedzie pijany traktorzysta. Pojazd poruszał się zygzakiem. Kierowca co chwilę zjeżdżał na pobocze. Mało tego, 45-latek... śpiewał podczas jazdy. Jego zachowanie tłumaczy ilość promili, jakie wykazał alkomat!

Lubelskie: Pijany rolnik śpiewał podczas jazdy traktorem

Zdarzenie miało miejsce w czwartek (15 września) po godzinie 19.00 w miejscowości Bończa. Policjanci z Krasnegostawu otrzymali informację, że kierujący traktorem jedzie zygzakiem, co chwilę zbaczając z jezdni. Mało tego, mężczyzna głośno przy tym... śpiewał! - Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę na jednej z posesji. Badanie alkomatem wykazało, że 45 - letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - opisuje aspirant Jolanta Babicz.

Czytaj również: Pijany piłkarz śmiertelnie potrącił Amelkę. 15-latka przemawia do mamy z grobu. "Mamusiu, już nie chcę tam być"

Dalsza część artykułu pod wideo

Lubelskie. Posłuchajcie koncertu pijanego traktorzysty

To nie wszystko. Po sprawdzeniu danych 45-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. W styczniu tego roku jechał po pijaku osobowym audi - miał wtedy ponad 2,5 promila. Zakaz prowadzenia pojazdów uprawomocnił się pod koniec czerwca.

Czytaj również: Pijany Rumun urządził sobie rajd ulicami Bytomia?! Jechał bmw pod prąd

- Teraz rolnik za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz jazdę pomimo orzeczonego zakazu. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje oficer prasowa miejscowej policji.

Zobacz także: Śmiertelne potrącenie w Częstochowie. Nietrzeźwy kierowca odjechał z miejsca zdarzenia

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?