Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Horror w biały dzień! Wszystko się nagrało

i

Autor: KWP Lublin Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Horror w biały dzień! Wszystko się nagrało

Zgroza w Lublinie

Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Horror w biały dzień! Wszystko się nagrało [WIDEO]

2022-08-08 11:54

Zaatakował nożem znajomego – w biały dzień, na środku ulicy! Zgroza w Lublinie. Atak nożownika nagrały kamery monitoringu. Od razu zareagowali też postawieni na nogi policjanci. 64-letni sprawca został zatrzymany. Grozi mu 20 lat więzienia. To nagranie przeraża! O co poszło? O 20 złotych! 64-latek chciał pieniędzy od znajomego. Gdy ten odmówił – zaczął go katować!

55-latek został kilkukrotnie raniony w głowę. Do brutalnego ataku doszło w piątek (5.08) na ul. Królewskiej w Lublinie. Nożownik zaatakował swojego znajomego w biały dzień, w centrum miasta! Dostrzegły to kamery miejskiego monitoringu. Na miejsce natychmiast wezwano pomoc, a do akcji ruszyli policjanci.

Uwaga! Poniższe nagranie jest brutalne! Wideo opublikowała Komenda Miejska Policji w Lublinie.

Lublin: Atak nożownika w centrum miasta. Dźgał bez opamiętania!

Po brutalnym ataku na ul. Królewskiej jego sprawca… uciekł autobusem.

Funkcjonariusze szybko zatrzymali 64-latka. Mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu – relacjonuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Jak się okazało, sprawca zażądał od swojego kolegi pieniędzy w kwocie 20 złotych, jednocześnie grożąc mu nożem. Gdy po chwili 55-latek odmówił, został zaatakowany i kilkukrotnie raniony ostrzem w głowę – opisuje policjant.

Lublin: Atak nożownika. Jest nagranie! 64-latek skatował nożem znajomego. Lublin, ul. Królewska

i

Autor: KWP Lublin Lublin: Atak nożownika. Jest nagranie! 64-latek skatował nożem znajomego. Lublin, ul. Królewska

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Jego oprawca to, jak się okazuje, postać znana policjantom. Nie raz już wchodził w konflikt z prawem. Teraz będzie miał trzy miesiące, by wytrzeźwieć przed procesem.

64-latek usłyszał zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia w warunkach multirecydywy. Mężczyzna na wniosek policjantów i prokuratora został doprowadzony do sądu, który zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące – informuje Gołębiowski.

Podejrzany może spędzić w więzieniu ponad 20 lat.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.