Lubelskie. Wypadek motocyklisty!  Zablokowana dk nr 74 w Dzwoli. Ogromne utrudnienia [3.05.2022]

i

Autor: fsHH /Pixabay.com Lubelskie. Wypadek motocyklisty! Zablokowana dk nr 74 w Dzwoli / zdjęcie ilustracyjne

Lubelskie. Wypadek motocyklisty! Zablokowana dk nr 74 w Dzwoli. Ogromne utrudnienia [3.05.2022]

2022-05-03 19:12

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło we wtorek, 3.05.2022 na drodze krajowej nr 74 w Dzwoli (Lubelskie) między Janowem Lubelskim a Frampolem. 41-letni kierujący motocyklem został przewieziony do szpitala. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.00. Droga jest zablokowana. Szczegóły poniżej.

St. asp. Barbara Moskal z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim poinformowała Polską Agencję Prasową, że do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło na dk nr 74 w Dzwoli we wtorek, 3 maja 2022. Na miejscu są duże utrudnienia w ruchu.

- Jadący od strony Frampola kierujący motocyklem chciał skręcić w kierunku stacji benzynowej w Dzwoli. Zjechał do osi jezdni, czekał i przepuszczał pojazdy jadące z naprzeciwka. W trakcie 41-motocyklista został uderzony przez samochód osobowy, a następnie przewieziony do szpitala – przekazała st. asp. Moskal.

Zobacz też: Lubelskie: Pijany 41-latek wywrócił się na motocyklu. Odpowie nie tylko za jazdę na "podwójnym gazie"

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana w obie strony. Policja wprowadziła objazd przez Kocudzę, Goraj, Frampol. Jak podała GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać do ok. godz. 21.00.

Jak podaje PAP, do wypadku z udziałem motocyklisty doszło też wcześniej we wtorek na drodze krajowej nr 19 w Niedrzwicy Kościelnej między Lublinem a Kraśnikiem. Przez ponad godzinę obowiązywał tam ruch wahadłowy.

Polecamy: Policyjny pościg za... koniem! Zrzucił jeźdźca i ruszył na ulice Świdnika [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?
Paniaga 2022 w Rzeszowie