Polcja

i

Autor: Shutterstock

Lubelskie. Wandal ze złości uszkodził dwa auta! Chciał ZEMŚCIĆ się na dziewczynie

2021-03-19 9:43

29-letni mieszkaniec gminy Poniatiowa został zatrzymany, po tym jak ze złości miał uszkodzić dwa samochody zaparkowane przy jednej z ulic w Poniatowej. Chuligańska zemsta nie skończyła się dla niego zbyt dobrze. Za uszkodzenie samochodów grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z opolskiej komendy przyjęli zgłoszenia od mieszkanki Poniatowej, że ktoś przebił opony i porysował ostrym przedmiotem karoserię mercedesa zaparkowanego przy jednej z ulic w Poniatowej. Dodatkowo ktoś wybił szybę i wgniótł słupek stojącego niedaleko samochodu subaru. Policjanci udali się na miejsce i ustalili, że samochody uszkodził 29-latek! Jeden z zemsty, drugi.. bez przyczyny.

- Okazało się, że sprawcą był 29 letni mieszkaniec gminy Poniatowa, który chciał zemścić się na byłej dziewczynie przebijając opony i rysując karoserię użytkowanego przez nią mercedesa. Drugi pojazd uszkodził będąc pod wpływem alkoholu, bez wyraźnej przyczyny. - informuje asp.szt. Edyta Żur z lubelskiej policji

W trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna wyraził skruchę za popełnione występki oraz zobowiązał się do naprawienia wyrządzonych szkód. 29 latka czeka jeszcze sprawa przed sądem. Za uszkodzenie samochodów grozi mu do 5 lat więzienia.

Super Raport 18.03 (Goście: Radosław Sikorski - eurodeputowany, PO oraz dr Michał Sutkowski - lekarz) Sedno Sprawy: Michał Wójcik