Lubelskie. Synoptycy OSTRZEGAJĄ! To będzie armagedon na drogach?!

i

Autor: 12019 / Pixabay.com Lubelskie. Synoptycy OSTRZEGAJĄ! To będzie armagedon na drogach?!

Lubelskie. Synoptycy OSTRZEGAJĄ! To będzie armagedon na drogach?!

2021-01-07 13:55

IMG-PIB wydał ostrzeżenie I stopnia przed oblodzeniem w województwie lubelskim. Może być bardzo ślisko! To ostrzeżenie przed oblodzeniem, dlatego szczególną czujność powinni zachować kierowcy. Sprawdź szczegóły.

Ostrzeżenie IMGW-PIB przed oblodzeniem obowiązuje na terenie całego województwa lubelskiego od dziś (czwartek, 7 stycznia) od godz. 19:00 do piątku 8 stycznia do godz. 9:00. W tym czasie może być bardzo niebezpiecznie na drogach. Ostrzeżenie przed oblodzeniem obowiązuje niemal w całym kraju, dlatego szczególnie kierowcy powinni zachować czujność.

- Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -4°C. - . informuje w komunikacie Michał Jaworski, synoptyk IMGW-PIB.

Ostrzeżeniu nadano pierwszy stopień, a prawdopodobieństwo oceniono na 80%. „Bestia” ze wschodu nadciąga – w sieci nie brakuje takich alarmujących informacji. Nad Lublin, Lubelszczyznę i cały kraj nadciąga wyż syberyjski. Może spowodować sytuację, jakiej nie było u nas od dawna: przejmujący chłód, opady śniegu, lodowe sople na dachach i siarczysty mróz! Więcej: „BESTIA” ze wschodu nadciąga na Lubelszczyznę. SIARCZYSTY MRÓZ w Lublinie?!

Zabójstwo w Olsztynie. Zatrzymano trzech mężczyzn w sprawie śmierci 33-latka