Zaginęła w Sylwestra. CIAŁO mieszkanki Lublina wyłowili z RZEKI. Dramat

i

Autor: mariart1488 / Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Zaginęła w Sylwestra. CIAŁO mieszkanki Lublina wyłowili z RZEKI. Dramat

2021-01-07 12:36

Kobieta zaginęła w Sylwestra. Poruszona rodzina robiła wszystko, by ją odnaleźć, szukały jej służby. Niestety, poszukiwania 54-latki skończyły się tragicznie. W czwartek rano (7 stycznia) jej zwłoki wyłowiono z rzeki Bystrzyca.

O poszukiwaniach pani Marty pisaliśmy tutaj. Kobietę szukała zrozpaczona rodzina. Niestety, poszukiwania zakończyły się dramatycznie - dziś rano (czwartek, 7 stycznia) wyłowiono jej ciało z rzeki Bystrzyca. Do zaginięcia doszło 31 grudnia w godzinach popołudniowych. Jak wynika z zawiadomienia jakie otrzymali policjanci z komisariatu w Niemcach kobieta wyszło z domu, nie informując bliskich o celu do którego zamierza się udać. Nie odbierała telefonów, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Kobietę poszukiwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

- Dziś prowadzone były działania z wykorzystaniem drona. Podczas czynności w rzece Bystrzyca ujawniono ciało kobiety. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiona Marta Kilarska. W związku z tym pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Ciało kobiety zostanie poddane sekcji zwłok. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.  - informuje komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Dlaczego wydarzyła się ta straszna tragedia? Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Opole: Winda RUNĘŁA W DÓŁ z 9. piętra! Dramatyczny wypadek na osiedlu AK.