Wyniki Lotto: Multi Multi, Mini Lotto, Super Szansa: poniedziałek, 22.03.2021, godz. 21:50. SPRAWDŹ WYNIKI

i

Autor: Totalizator Sportowy Wyniki Lotto: Multi Multi, Mini Lotto, Super Szansa: poniedziałek, 22.03.2021, godz. 21:50. SPRAWDŹ WYNIKI

Lubelskie. OGROMNE wygrane w Lotto: Biłgoraj, Puławy. Do kogo uśmiechnęło się szczęście?

2021-03-02 11:33

Ogromne wygrane w Lotto w województwie lubelskim. W zdrapkach i Mini Lotto ktoś zgarnął duże pieniądze! Szczęśliwe losy i zdrapki zostały kupione w Puławach i Biłgoraju. Do kogo uśmiechnęło się szczęście? Zobacz ostatnie wysokie wygrane z Lubelszczyzny w grach Lotto. To sporo pieniędzy! Wyniki Lotto w Lubelskiem.

Gracze w woj. lubelskiego mają dużo szczęścia! Tak przynajmniej było w dwóch przypadkach: w Biłgoraju i Puławach. Tam w grach Lotto padły ogromne wygrane – w zdrapkach i Mini Lotto. Do kogo uśmiechnęło się szczęście? Gdzie sprzedają „szczęśliwe losy”?

Biłgoraj: Ogromna wygrana w zdrapce Lotto

Wczoraj, w poniedziałek, 1 marca, do gracza w Biłgoraju uśmiechnęło się szczęście. Kupił zdrapkę i wygrał 208 tys. złotych. Szczęśliwy kupon zdrapki Lotto kupił przy Placu Wolności 10 w Biłgoraju. Co prawda od wygranej będzie musiał zapłacić 10-procentowy podatek, ale i tak zgarnął fortunę. Nie tylko on – wczoraj w całym kraju aż cztery osoby wygrały duże kwoty w zdrapkach Lotto.

Puławy: Ogromna wygrana w Mini Lotto

Kilka dni wcześniej szczęście uśmiechnęło się do gracza z Puław, który obstawił liczby w Mini Lotto. Kupił kupon przy ul. Lubelskiej 2 w Puławach i 27 lutego wygrał 190 927 zł. To także niejedyna wysoka wygrana w tej grze tego dnia – taką samą kwotę zgarnął też gracz, który kupił los w Polkowicach.

Zobacz też: Mieszkanka Krasnegostawu mogła stracić FORTUNĘ! Oszuści chcieli ją okraść, w ostatniej chwili zjawili się policjanci

Gigantyczne wygrane w Lotto

Miniony miesiąc, pod kątem wysokich wygranych w Lotto, był wyjątkowo udany. W lutym w Strzelcach Krajeńskich ktoś wygrał w Lotto dwa miliony, a w Łosicach ponad 21 milionów złotych! Wyniki losowań gier Lotto publikujemy codziennie na SE.pl.

Sonda
Czy i jak często grasz w Lotto?