Łęczna. Był poszukiwany listem gończym. Przed policjantami schował się pod kocami

i

Autor: Pixabay.com Łęczna. Był poszukiwany listem gończym. Przed policjantami schował się pod kocami / zdjęcie ilustracyjne

Łęczna. Był poszukiwany listem gończym. Przed policjantami schował się pod kocami

2021-12-06 12:26

Zatrzymano 26-letniego mieszkańca gminy Łęczna, który był poszukiwany listem gończym. Przed mundurowymi schował się… pod stertą koców i ubrań. Mężczyzna chciał uniknąć kary sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

26-latek, mieszkaniec gminy Łęczna chciał uniknąć kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, wydano za nim list gończy. Wczoraj (niedziela, 5.12.2021) policjanci z zespołu do spraw poszukiwań łęczyńskiej jednostki pojechali na teren jednej z posesji w gminie Łęczna. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwany mężczyzna.

Czytaj również: Śpioch zasnął podczas włamania! Totalna wpadka 25-latka

- Po wielokrotnym pukaniu do drzwi usłyszeli głos kobiety, która oświadczyła, że sama przebywa w domu. Następnie w domu zostały zgaszone wszystkie światła. Policjanci nie dali wiary zapewnieniom kobiety i na miejsce wezwali do pomocy straż pożarną. Przybyli na miejsce strażacy wyważyli drzwi. Kryminalni w jednym z nieużytkowanych pomieszczeń znaleźli zwiniętego w kłębek przykrytego kocami i ubraniami poszukiwanego mężczyznę – relacjonuje starszy aspirant Magdalena Krasna z lubelskiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Następnie trafi do aresztu gdzie będzie odbywać zasądzoną przez sąd karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Zobacz też: Nie żyje 2-latka chora na COVID-19. Potężna fala śmierci w Lubelskiem

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Umarli nie głosują, więc nie mają znaczenia dla PiS
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?