Kupił zdrapkę za 5 zł, wygrał 200 tys. zł! Wielka wygrana w Lublinie

i

Autor: totalizator.pl Kupił zdrapkę za 5 zł, wygrał 200 tys. zł! Wielka wygrana w Lublinie

Kupił zdrapkę za 5 zł, wygrał 200 tys. zł! Wielka wygrana w Lublinie

2022-03-03 9:54

Wygrana w zdrapce Lotto w Lublinie. Do osoby, która wydała zaledwie 5 zł i zakupiła zdrapkę “AS KIER” uśmiechnęło się szczęście! Szczęściarz wygrał zawrotne pieniądze, bo aż 200 tys. złotych! To pierwsza główna wygrana w zdrapce "AS KIER"! Szczegóły poniżej.

Ogromne szczęście i duży zastrzyk gotówki przyniosła komuś zdrapka lotto. Chodzi o zdrapkę “ASK KIER”, która kosztuje 5 złotych! Dla kogoś ta inwestycja przyniosła wielki zwrot środków w postaci 200 tysięcy złotych!

Zobacz też: Promieniowanie z Ukrainy w Polsce? Te mierniki pokazują prawdę. Jak sprawdzić poziom promieniowania online?

O wygranej poinformował Totalizator Sportowy. Zdrapka została zakupiona w punkcie przy ul. Bohaterów Monte Casino 2 w Lublinie. Wygrana padła 1 marca 2022 na losie 21. To pierwsza główna wygrana w zdrapce "AS KIER". Szczęściarz kupił los za 5 zł i “wydrapał” trzy arbuzy, a przypisana do nich kwota wyniosła aż 200 tys. złotych.

- AS KIER symbolizuje początek nowej miłości, a karta AS KIER ma w sobie pozytywną energię. Obiecuje nam miłość, romantyzm, radość i powodzenie. Singlom wróży nowe znajomości, a parom dostatek i szczęście rodzinne - czytamy na stronie Totalizatora Sportowego.

Polecamy: Sasza urodziła się w Świdniku. Radość narodzin w cieniu wojny. „Promyczek nadziei”

W zdrapce "AS KIER" do wygrania jest 3X200 tys. zł. Pierwsza taka wygrana została zgarnięta w Lublinie. Kolejne wygrane, jakie można "wydrapać" to:

  • 5 tys. zł
  • 400 zł
  • 100 zł
  • 50 zł
  • 20 zł
  • 10 zł
  • 5 zł
Pociąg z uchodźcami wojennymi ze Lwowa dotarł do Olkusza
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?