Kupił los za pięć złotych – wygrał fortunę. Ekstra Pensja w Lublinie

2022-01-11 9:18
Kupił los za pięć złotych – wygrał fortunę. Ekstra Pensja w Lublinie
Autor: Totalizator Sportowy Kupił los za pięć złotych – wygrał fortunę. Ekstra Pensja w Lublinie

Ekstra Pensja w Lublinie. Szczęśliwiec będzie dostawał pięć tysięcy złotych miesięcznie przez najbliższych 20 lat! Zapewnił sobie potężny zastrzyk gotówki na długi czas. Nietrudno policzyć, że w sumie zgarnie ponad milion złotych! Kupił los za pięć złotych i wygrał fortunę. Szczęśliwy kupon Ekstra Pensji nasz nowy, lubelski milioner kupił w Felicity.

Ekstra Pensja w Lublinie. Jeden z graczy, który kupił los w Felicity, zgarnął właśnie prawdziwą fortunę. Będzie dostawał pięć tysięcy złotych miesięcznie przez najbliższych 20 lat! A to wszystko dzięki dużemu szczęściu i kuponowi wartemu jedynie pięć złotych. To już trzecia taka wygrana w Lublinie. Szczęśliwemu posiadaczowi Ekstra Pensji gratulujemy!

To pierwsza taka wygrana w tym roku i trzecia główna nagroda w Ekstra Pensji w historii Lublina. Wyniki losowania Ekstra Pensji z 7 stycznia 2022 roku: 7, 8, 19, 28, 35 oraz 1. To właśnie te liczby przyniosły wygraną osobie z Lublina, która kupiła los kolekturze przy al. Wincentego Witosa 32 czyli w Felicity.

Zobacz też: Nowi policjanci w Lublinie i regionie. Zobacz ich zdjęcia! [GALERIA]

Grający zdecydował się na grę metodą chybił trafił – informuje Totalizator Sportowy. – Warto dodać, że to trzecia Ekstra Pensja, która padła w Lublinie. Natomiast lokalny rekord wysokości wygranych w Lublinie wciąż należy do gry Lotto – w kwietniu 2020 roku padła w tym mieście wygrana w wysokości ponad 23,7 mln zł – przypomina organizator gier Lotto.

Sedno Sprawy - Radosław Fogiel

Graczowi z Lublina, który będzie dostawał Ekstra Pensję, czyli niemałą wypłatę przez 20 lat – serdecznie gratulujemy. Zdał się na los, samemu nie skreślając nawet szczęśliwych liczb. Zainwestował pięć złotych – bo tyle kosztuje los Ekstra Pensji – a teraz zgarnie w sumie ponad milion złotych! Od tej astronomicznej kwoty będzie jednak opłacał… 10-procentowy podatek od wygranych.

Zobacz szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. W tych miejscach gracze kupili losy warte fortunę!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE