Koszmarny wypadek w Białej Podlaskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

i

Autor: KMP Biała Podlaska Koszmarny wypadek w Białej Podlaskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

Wypadek

Koszmarny wypadek w Białej Podlaskiej. Trzy osoby trafiły do szpitala

2022-08-11 13:42

Do wypadku w Białej Podlaskiej doszło w czwartek nad ranem (11.08.2022) na ulicy Zamkowej. Według ustaleń policji, kierowca toyoty stracił panowanie nad autem, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że samochód powrócił na jezdnię. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W czwartek (11.08.2022) przed godziną 4.00 nad ranem doszło na ulicy Zamkowej w Białej Podlaskiej do koszmarnego wypadku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec gminy Niedrzwica Duża, kierując samochodem osobowym marki Toyota, na łuku drogi, stracił panowanie nad autem. Samochód zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto powróciło na jezdnię -  informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP Biała Podlaska.

Zobacz również: Klocówka. Tragiczna śmierć. 48-latek przejechany przez kombajn

Trzy osoby trafiły do szpitala z obrażeniami: kierowca oraz dwie przewożone przez niego pasażerki. Od 30-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie.

- Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego - apeluje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Zobacz również: Lublin: Zbałamucił i obrabował 46-latkę. Grzegorz P. chciał puścić jej mieszkanie z dymem?

Wjechał pod pociąg wyszedł bez szwanku
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?