Klocówka. Tragiczna śmierć. 48-latek przejechany przez kombajn

i

Autor: josealbafotos / Pixabay.com Klocówka. Tragiczna śmierć. 48-latek przejechany przez kombajn

Dramatyczny wypadek

Klocówka. Tragiczna śmierć. 48-latek przejechany przez kombajn

2022-08-11 10:58

Podczas prac w polu we wsi Klocówka (Lubelskie) doszło do strasznego w skutkach wypadku. 48-latek został przejechany przez kombajn. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Poniósł śmierć na miejscu.

Do dramatu doszło w środę (10.08.2022) przed godz. 18 we wsi Klocówka w gminie Tarnawatka (Lubelskie). Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, policja ustaliła wstępnie, że 53-letni kombajnista z powiatu zamojskiego jechał z jednego pola na drugie i nie zauważył 48-letniego mieszkańca gminy Tarnawatka, który prawdopodobnie chciał wskoczyć na schodki maszyny, poślizgnął się i dostał pod przednie koło maszyny, która go przejechała.

Zobacz też: Lublin: Zbałamucił i obrabował 46-latkę. Grzegorz P. chciał puścić jej mieszkanie z dymem?

Kierowca poczuł, że po czymś przejechał, poinformowała w rozmowie z PAP sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z KPP w Tomaszowie Lubelskim, a kiedy wyszedł sprawdzić co się stało, zobaczył 48-latka. Wezwani na miejsce ratownicy medyczny stwierdzili zgon mężczyzny "z uwagi na obrażenia i ustanie czynności życiowych".

Z informacji policji wynika, że miejsce wypadku badał biegły z zakresu ruchu drogowego, zlecono sekcję zwłok 48-latka. "Śledztwo będzie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim" – dodała sierż. szt. Małgorzata Pawłowska.

Zobacz również: Luszawa: 51-letni rolnik zginął na polu. Przerażająca śmierć! Wciągnęły go łopaty rozrzutnika

Matka i córka znalezione w kałuży krwi! Podwójne zabójstwo w Gruszewni
Sonda
Czy boisz się śmierci?