Koronawirus w Lubelskim! Pierwszy przypadek POTWIERDZONY, dramatyczna statystyka [AKTUALIZACJA]

2020-03-11 8:35
koronawirus
Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS koronawirus

Jest pierwszy przypadek koronawirusa w woj. lubelskim! Groźny wirus z Chin zaatakował mężczyznę z powiatu lubelskiego. Przebywa w szpitalu w Bełżycach. Ma zostać przetransportowany do Lublina. Informację potwierdziło ministerstwo zdrowia! To 22 przypadek koronawirusa w Polsce. I nie ostatni. W środę potwierdzono kolejny przypadek na Lubelszczyźnie.

AKTUALIZACJA: Jest drugi przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie. W Polsce to 25 osób. Drugi przypadek z woj. lubelskiego to pacjentka z Janowa Lubelskiego, która została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Więcej: DRUGI przypadek koronawirusa w woj. lubelskim: Janów Lubelski. Szkoły odwołują zajęcia.

Wcześniej informowaliśmy:

Pojawił się pierwszy przypadek koronawirusa w woj. lubelskim. Chodzi o mężczyznę „w sile wieku”, hospitalizowanego w Bełżycach. Pacjent wkrótce ma trafić na oddział zakaźny szpitala w Lublinie.

Pacjent pochodzi z gminy Niedrzwica Duża – informuje Dziennik Wschodni. Jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Potwierdzony wynik dotyczy mężczyzny z województwa lubelskiego, który przebywa w szpitalu w Bełżycach. Pacjent to osoba w sile wieku. To 22 przypadek zakażenia w Polsce – poinformowało we wtorek wieczorem ministerstwo zdrowia.

Najnowsze informacje o koronawirusie na Lubelszczyźnie i w Polsce możecie znaleźć w naszej relacji: Koronawirus w Polsce. Liczba ZAKAŻONYCH rośnie! Czwarty przypadek we Wrocławiu! [RELACJA NA ŻYWO].

Ćwiczenia służb w Lublinie na wypadek koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE