Koronawirus w Polsce, 9 sierpnia. Ile zakażeń w Lubelskiem?

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/mike_ramirez_mx Koronawirus w Polsce, 9 sierpnia. Ile zakażeń w Lubelskiem?

Koronawirus w Polsce, 9 sierpnia. Ile zakażeń w Lubelskiem?

2021-08-09 10:31

Koronawirus w Polsce, 9 sierpnia. Ile jest dziś nowych przypadków zakażeń i zgonów wśród osób chorych na COVID-19? Zobacz najnowsze dane i statystyki z raportów i komunikatów Ministerstwa Zdrowia z poniedziałku, 9.08.2021. Jak wygląda dziś sytuacja na Lubelszczyźnie? Wiele osób obawia się wzrostu liczby zakażeń i czwartej fali pandemii.

Koronawirus w Polsce, 9 sierpnia. Czy faktycznie jest się czego obawiać, a statystyki pokazują wzrost liczby zakażeń? Zobacz najnowsze dane o sytuacji epidemicznej w Polsce na podstawie poniedziałkowych raportów i komunikatów Ministerstwa Zdrowia z 9.08. Koronawirus w Polsce 9 sierpnia 2021 roku to 64 nowe przypadki zakażeń. – Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba. Żadna osoba nie zmarła też z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – informują przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia w poniedziałkowym komunikacie. Wiele osób obawia się wzrostu liczby zakażeń i nadejścia czwartej fali pandemii. I choć wielu ekspertów jest zgodnych, że taki moment nadejdzie, to póki co statystyki nie są alarmujące. Jak wygląda sytuacja na Lubelszczyźnie?

Zobacz też: Chełm. Chciała uwolnić córkę z więzienia! Skończyło się fatalnie

Balony zrobiły show, czyli Nocny Pokaz Balonów w Nałęczowie. Ależ to robiło niesamowite wrażenie!

W poniedziałek, 9 sierpnia w woj. lubelskim potwierdzono cztery nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2. W których powiatach? Po jednym w łęczyńskim, łukowskim, opolskim i w Zamościu. Najwięcej nowych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 potwierdzono dziś na terenie województw: małopolskiego (9), śląskiego (8), mazowieckiego (7), lubelskiego (4), podkarpackiego (4), warmińsko-mazurskiego (4), wielkopolskiego (4), dolnośląskiego (3), podlaskiego (3), pomorskiego (3), świętokrzyskiego (3), kujawsko-pomorskiego (2), lubuskiego (2), zachodniopomorskiego (2), łódzkiego (1). Od początku pandemii COVID-19 w Polsce w marcu ubiegłego roku w całym kraju testy potwierdziły 2 884 162 zakażenia oraz 75 285 zgonów wśród osób chorych.

wykres szczepień CMS 9 8 2021

i

Autor: Grafika SE Maciej Turowicz
Sonda
Jesteś zaszczepiony/a na koronawirusa?