Koronawirus Lubelskie: 60 potwierdzonych przypadków! DRAMATYCZNE statystyki

2020-03-26 4:41 mt
Koronawirus w Polsce
Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Dramatyczne statystyki koronawirusa w Lubelskiem. Jest już 60 potwierdzonych przypadków. Dwie osoby nie żyją. Liczba chorych rośnie, ale są też dobre wiadomości: Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o pięciu osobach z potwierdzonym koronawirusem, które wyzdrowiały!

Koronawirus Lubelskie. Najnowsze dane mówią o 60 potwierdzonych przypadkach. Dwa ostatnie ogłoszono w środę wieczorem. Kim są chorzy?

Na terenie województwa lubelskiego mamy dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu tomaszowskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego, u którego źródło zakażenia jest nieznane – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

W sumie na Lubelszczyźnie odnotowano już 60 potwierdzonych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2. W całym kraju jest ich ponad tysiąc. W woj. lubelskim z powodu COVID-19 zmarły dwie osoby.

Posłuchaj, jak chronić się przed koronawirusem. Takie są zalecenia WHO. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Są też jednak i dobre wiadomości. Na terenie Lubelskiego jest pięć osób wyleczonych: Koronawirus: Liczba wyleczonych? Na Lubelszczyźnie to pięć osób! [WYLECZENI KORONAWIRUS].

Aktualnie, na terenie województwa lubelskiego, 30 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 5371 osób poddano kwarantannie, a 5469 osób znajduje się pod czynnym nadzorem służb sanitarnych – dodaje Strzępka.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.