Kopnął ciężarną córkę w brzuch. Błyskawiczna reakcja rodziny

i

Autor: KMP Biała Podlaska Kopnął ciężarną córkę w brzuch. Błyskawiczna reakcja rodziny

Rodzinny dramat

Kopnął ciężarną córkę w brzuch. Błyskawiczna reakcja rodziny. Rodzinny dramat koło Białej Podlaskiej

2023-06-22 9:14

Waldemar K. (72 l.) spod Białej Podlaskiej własnym postępowaniem sprawił, że jesień jego życia trudno będzie nazwać słoneczną. Bo mimo słusznego wieku to domowy tyran, który od lat znęcał się nad bliskimi. Kiedy pijany kopnął swą ciężarną córkę w brzuch, miarka się przebrała i damski bokser wylądował tam, gdzie jego miejsce, czyli za kratami.

Waldemar K. to człowiek z gatunku tych, którzy zawsze wszystko wiedzą najlepiej i zawsze musi być po ich myśli. Inaczej wpada we wściekłość i "uczy" siłowo. Rodzina tyrana znosiła to w ciszy przez kilka lat. Kiedy kat popił, wyzywał bliskich, bił ich po twarzy, rzucał przedmiotami, wyganiał z domu i groził pozbawieniem życia. W końcu zrobił coś tak potwornego i niebezpiecznego, że udręczeni domownicy powiedzieli dość. Wezwali policję. - Na miejscu okazało się, że 72-latek będący pod wpływem alkoholu wszczął awanturę podczas której wyzywał swoją ciężarną córkę. Dodatkowo kopnął ją w brzuch - opowiada kom. Barbara Salczyńska - Pyrchla z policji w Białej Podlaskiej. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna podczas awantur wyzywał, niepokoił, grozi pozbawieniem życia jak też bił i rzucał w członków rodziny przedmiotami.

Czytaj też: Damski bokser trafił za kratki. Jego żona kilka lat żyła w piekle

Mundurowi zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnego aresztu. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się nad rodziną. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?
Ojciec zaatakował syna nożem i popełnił samobójstwo