Tragedia w Raciborzu. Kobieta wypadła z 10 piętra

i

Autor: zdj. ilustr.; Krzysztof Radzki CrissArt Photography

Konopnica: ZWŁOKI DWÓCH SIÓSTR w domu pod Lublinem. Co tam się stało?

2020-10-02 14:49

Makabryczne odkrycie w Konopnicy. W czwartek w jednym z domów odnaleziono zwłoki dwóch sióstr. Co tam się stało? Na ciała kobiet natknął się kierowca karetki. Kobiety były przewlekle chore, ale dlaczego zmarły? Odpowiedzi szuka teraz policja i prokuratura.

Kierowca miał zawieźć kobiety na zaplanowany zabieg. Przyjechał pod dom i czekał. W pewnym momencie postanowił wejść do środka. Zastał szokujący widok: nieprzytomne kobiety leżały na podłodze. Były martwe.

Policja została powiadomiona w czwartek przed południem. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni i funkcjonariusze. Lekarz stwierdził zgon. Zmarłe kobiety to siostry w wieku 47 i 54 lat. Jak podają lokalne media: obie były przewlekle chore. Dlaczego zmarły?

Na miejscu tragicznego odkrycia pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora. Ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić: dlaczego i jak zmarły siostry z Konopnicy. Wstępnie wykluczono włamanie do domu albo udział osób trzecich – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Niewykluczone, że kobiety mogły ulec zaczadzeniu – po odnalezieniu zwłok piec w domu był jeszcze ciepły, niedawno płonął w nim ogień.

Ciała zmarłych kobiet zostały zabezpieczone i zostaną zbadane podczas sekcji zwłok.

Super Raport 01.10 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier, Jan Kanthak - Solidarna Polska oraz dr Paweł Grzesiowski)