Kock. POTWORNE ZDERZENIE volkswagena z oplem! Jedna osoba nie żyje, trzy - ranne

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express W Kocku pod Lubartowem doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się osobowy volkswagen i opel. Jak wstępnie informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, kierowca volkswagena, wjeżdżając z drogi wojewódzkiej na drogą krajową nr 48, zderzył się z jadącym tamtędy oplem, zdj. ilustracyjne

Kock. POTWORNE ZDERZENIE volkswagena z oplem! Jedna osoba nie żyje, trzy - ranne

2021-04-18 7:36

W Kocku pod Lubartowem doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się osobowy volkswagen i opel. Jak wstępnie informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, kierowca volkswagena, wjeżdżając z drogi wojewódzkiej na drogą krajową nr 48, zderzył się z jadącym tamtędy oplem. W wyniku wypadku na miejscu zginęła pasażerka volkswagena, a trzy inne osoby zostały ranne i przewieziono je do szpitali.

Kock. POTWORNE ZDERZENIE volkswagena z oplem! Jedna osoba nie żyje, trzy - ranne

Jak informuje PAP, w Kocku pod Lubartowem w województwie lubelskim zderzyły się osobowy volkswagen i opel. W wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem, jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. Jak wstępnie podaje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, kierowca volkswagena, wjeżdżając z drogi wojewódzkiej na drogą krajową nr 48, tj. ulicę Kleeberga w Kocku, zderzył się z jadącym tamtędy oplem.

- Pasażerka volkswagena poniosła śmierć, trzy inne osoby zostały przewiezione do szpitali - mówi PAP podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga krajowa nr 48, który biegnie przez Kock, jest już przejezdna.

Czytaj też: Lubelskie. Leżał na jezdni razem z rowerem. STRASZLIWA ŚMIERĆ pod kołami Volkswagena!

Czytaj też: Kazimierz Dolny. Krwawa impreza urodzinowa. Rzucił się z nożem na swojego gościa

Czytaj też: Tragedia pod Lublinem. Pochowają Patrycję razem z Krystianem. Zginęła dwa dni po śmierci ukochanego

Czemierniki: Potwór ZARĄBAŁ psa sąsiadki. Wziął siekierę i SKATOWAŁ zwierzę, bo…

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka