Lubelskie. Leżał na jezdni razem z rowerem. STRASZLIWA ŚMIERĆ pod kołami Volkswagena!

i

Autor: materiały prasowe Lubelskie. Leżał na jezdni razem z rowerem. STRASZLIWA ŚMIERĆ pod kołami Volkswagena!

Lubelskie. Leżał na jezdni razem z rowerem. STRASZLIWA ŚMIERĆ pod kołami Volkswagena!

2021-04-17 18:04

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Paskudy. Kierujący volkswagenem LT najechał na mężczyznę leżącego na jezdni z rowerem. Życia 63-latka nie udało się uratować. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 22.30 w miejscowości Paskudy na drodze relacji Zakrzew-Wierzchowiny.

 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z radzyńskiej komendy, kierujący samochodem marki Volkswagen LT jadąc drogą nieoświetloną i poza obszarem zabudowanym najechał na leżącego na jezdni wraz z rowerem mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 63-latek poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku przeprowadzone zostały oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego pojazdem. 34-latek był trzeźwy. Z ustaleń mundurowych wynika także, że 63-latek nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.