Kłoczew: Krowa zabiła 63-latka. Umierał w samotności. Horror na Lubelszczyźnie

i

Autor: Pixabay/furry_portraits Kłoczew: Krowa zabiła 63-latka. Umierał w samotności. Horror na Lubelszczyźnie

Kłoczew: Krowa zabiła 63-latka. Umierał w samotności. Horror na Lubelszczyźnie

2021-06-17 13:59

Koszmar na Lubelszczyźnie – w gminie Kłoczew pod Rykami krowa zabiła 63-latka! Rolnik umierał w samotności, a wokół nie było nikogo, kto mógłby mu pomóc. Został uderzony przez krowę, a gdy go znaleziono, już nie żył. Czy tej tragedii można było uniknąć? Okoliczności dramatycznego wypadku w gospodarstwie rolnym bada teraz policja i prokuratura. Wciąż nie znamy dokładnych okoliczności tragedii, ale najważniejsza wiadomość, to ta, że 63-letni rolnik zginął na miejscu.

Gmina Kłoczew (pow. rycki) na Lubelszczyźnie. To właśnie tu doszło do makabrycznego wypadku w gospodarstwie rolnym: krowa zabiła 63-latka.Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie wyjaśniające przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Kłoczew – informuje st. asp. Radosław Żmuda z Komendy Powiatowej Policji w Rykach. – Ze wstępnych ustaleń wynika, iż w czasie prac związanych z zaganianiem bydła, 63-letni mężczyzna został uderzony przez krowę – dodaje policjant.

Zobacz też: Lublin. Zamordowała własne dziecko! Udusiła Filipka. Chcą wyższej kary dla Moniki S.

Niestety, uderzenie było silne, a powstałe w jego wyniku urazy i obrażenia bardzo poważne. Mężczyzna zginął na miejscu. Umierał w samotności, bo oprócz niego w gospodarstwie nie było nikogo, kto mógłby zobaczyć wypadek czy wezwać pomoc. Mężczyzna mieszkał sam. Dopiero po jakimś czasie ryczenie krów zaniepokoiło sąsiada 63-latka, który poszedł sprawdzić, co się stało.

Ciało rolnika zostało zabezpieczone i zostanie poddane sekcji zwłok. Badanie określi bezpośrednią przyczynę śmierci 63-latka. Policja i prokuratura zakładają, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale – jak podkreślają śledczy – na tym etapie sprawdza się wszystkich możliwe scenariusze. Sprawa jest w toku.

Super Raport 16.06 (Goście: gen. Stanisław Koziej - były szef BBN, Szymon Hołownia - Polska 2050), Sedno Sprawy: Michał Wypij