Jeleń pokonał myśliwego. Przebił mu oczodół! Wszystko się nagrało

i

Autor: dianaparkhouse/Pixabay.com Jeleń pokonał myśliwego. Przebił mu oczodół! Wszystko się nagrało / zdjęcie ilustracyjne

Jeleń pokonał myśliwego. Przebił mu oczodół! Wszystko się nagrało

2022-01-13 15:44

Na polowaniu w okręgu chełmskim doszło do scen grozy. Pana Leszka, myśliwego, stratował jeleń! Wszystko działo się bardzo szybko. Łowczy jest też blogerem, dlatego chciał polowanie nagrać. Założył kamerę na głowę i czekał, a wtedy stało się najgorsze! Zwierzę staranowało mężczyznę. Szczegóły na se.pl poniżej.

Do tych dramatycznych scen doszło w okręgu chełmskim podczas polowania, 19 grudnia 2021. Pan Leszek to nie tylko doświadczony łowczy, ale też bloger. Mężczyzna chciał uwiecznić jelenie z bliskiej odległości, jednak nie przypuszczał, że nagra straszny atak, którego będzie ofiarą. To miał być wspaniały dzień, niestety zamienił się w koszmar.

Zobacz też: Zamieszkał z… kucykiem. Trzymał konia w bloku. Sąsiedzi w szoku

Atak jelenia na myśliwego trwał sekundy

Jak wynika z informacji przedstawionych przez portal “WildMen”, gdy pan Leszek rozprowadził kolegów, sam zajął miejsce na flance, założył na głowę kamerkę, by wszystko sfilmować. Przez krótkofalówkę otrzymał informację, że w jego stronę idą jelenie. Jeden z nich biegł wprost na niego! Film, który został uwieczniony dzięki kamerce na głowie łowczego jest przerażający – jeleń wybiega z trawy i w ciągu ułamku sekundy taranuje mężczyznę.

- Byk w ciągu kilku sekund pokonał młodą uprawę i kierował się wprost na myśliwego. Leszek próbował zejść z jego trasy i zdołał dać krok w lewo, co być może uratowało mu życie. Niestety, byk widząc przed sobą człowieka położył wieniec i staranował przeciwnika – czytamy na łamach “WildMen”.

Zwierzę mocno poturbowało pana Leszka – jeleń trafił w lewe oko i przebił oczodół. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. W szpitalu przeszedł bardzo poważne operacje. Teraz dochodzi do zdrowia.

Polecamy: Zgroza w Lublinie. Wycięli nerkę, zaszyli chustę. Lekarz i pielęgniarka poniosą karę?

Zobacz nagranie poniżej:

Sonda
Czy popierasz polowania na zwierzęta?