Jasnowidz Jackowski miał szokującą wizję dotyczącą matury 2022! On już wie, czy będzie trudna!

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski miał szokującą wizję dotyczącą matury 2022! On już wie, czy będzie trudna!

Jasnowidz Jackowski miał wizję o maturze 2022. Szokujące słowa przepowiedni! "Uczniowie będą inaczej potraktowani"

2022-05-02 8:34

Czy matura 2022 będzie trudna? Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się maturzyści podczas tegorocznego egzaminu dojrzałości? Już 4 maja rozpocznie się matura 2022. Nim jednak maturzyści otrzymają arkusze CKE i samodzielnie stwierdzą, czy matura jest trudna, czy łatwa, zapytaliśmy o to jasnowidza Jackowskiego. Specjalnie dla Super Expressu Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa przepowiada, czy matura 2022 będzie trudna. Przeczytaj.

Matura 2022 rozpocznie się tuż po majówce. Pierwszym egzaminem, z którym przyjdzie zmierzyć się tegorocznym maturzystom będzie matura 2022 z języka polskiego na poziomie podstawowym. Drugi dzień matur to matura z matematyki, a trzeciego dnia maturzyści rozwiążą arkusze CKE z języka angielskiego. Uczniowie, którzy będą rozwiązywać arkusze zadań CKE na maturze 2022 są na ostatniej prostej przed egzaminem dojrzałości. Wielu z nich zastanawia się nad tym, czy matura 2022 będzie trudna, czy łatwa. Super Express postanowił zapytać o to najsłynniejszego jasnowidza w Polsce. Jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości i zdradził nam, czy maturzyści mają się czego obawiać. Co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski? Przeczytaj.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego: Matura 2022. Czy będzie trudna?

- W moim poczuciu matury będą, jak co roku, zaskakujące, ale po stresie okaże się, że zaskakująco łatwe – tylko Super Expressowi jasnowidz Jackowski zdradził swoją najnowszą przepowiednią odpowiadającą na pytanie, czy matury 2022 będą trudne. - Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani – zakończył wizję dotyczącą matury 2022 jasnowidz Jackowski.

Zobacz także: Pogoda. Majówka 2022. Jasnowidz Jackowski miał wizję! On już wie, jaka będzie pogoda. Wielu może być totalnie zaskoczonych

Sprawdź to! Te znaki zodiaku najczęściej nie zdają matury. Lepiej niech zakuwają, nie imprezują [LISTA]

W galerii zdjęć poniżej przeczytasz kolejną przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki