Janów Lubelski. Próbował zabić żonę! Kobiecie pomogła sąsiadka

i

Autor: KPP w Janowie Lubelskim Mieszkaniec gminy Janów Lubelski próbował zabić swoją żonę, ale kobieta uciekła do sąsiadki

Janów Lubelski. Próbował zabić żonę! Kobiecie pomogła sąsiadka

2021-12-01 16:24

Mieszkaniec gminy Janów Lubelski próbował zabić swoją żonę. 61-latek zaatakował kobietę nożem, ale na szczęście zdołał ją tylko ranić, po czym poszkodowana uciekła do sąsiadki. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do aresztu. Mieszkaniec gminy Janów Lubelski usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa żony.

Janów Lubelski. Próbował zabić żonę! Ranna kobieta uciekła do sąsiadki

Mieszkaniec gminy Janów Lubelski próbował zabić swoją żonę. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 listopada, przed godz. 20, w ich domu. Mężczyzna rzucił się na kobietę z nożem, w dodatku grożąc jej zabójstwem. 61-latek nie zdołał szczęśliwie zadać małżonce poważnych obrażeń, tylko ranił niegroźnie ją ranił. Żona napastnika uciekła natychmiast do sąsiadki, po czym na miejscu ataku zjawiła się policja. Mundurowi zatrzymali mieszkańca gminy Janów Lubelski, ujawniając ponadto, że 61-latek znajduje się pod wpływem alkoholu - miał we krwi ponad 1,5 promila. Mężczyzna trafił od razu do aresztu, a we wtorek został przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Janowie Lubelskim, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojej żony. Tamtejszy sąd przychylił się do wniosku śledczych i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu napastnika na 3 miesiące.

Czytaj też: Seryjny niszczyciel kościoła w Łęcznej. Co za diabeł go opętał?!

Czytaj też: Fałszywy generał zabrał mi syna! Dramat Katarzyny z Kraśnika

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Chciał spalić rodzeństwo żywcem