Horyszów Kolonia: Samochód rozjechał 27-latka. Tragiczna śmierć

i

Autor: KWP Lublin Horyszów Kolonia: Samochód rozjechał 27-latka. Tragiczna śmierć

Horyszów Kolonia: Samochód rozjechał 27-latka. Tragiczna śmierć

2021-08-16 14:31

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny w Horyszowie Kolonii (gm. Miączyn, pow. zamojski) na Lubelszczyźnie. Samochód rozjechał 27-latka. Gdy kierowca zobaczył, co się dzieje, zaczął hamować, ale wtedy było już za późno. Kolejna nocna tragedia na drodze na Lubelszczyźnie. Bilans minionego weekendu jest przerażająco smutny.

Horyszów Kolonia (gm. Miączyn, pow. zamojski) stał się miejscem makabrycznej, nocnej tragedii. Na leżącego na drodze powiatowej mężczyznę najechał samochód osobowy. Kierowca nie zdążył się zatrzymać. Samochód rozjechał 27-latka, który zginął tragiczną śmiercią w nocy z soboty na niedzielę. To kolejne makabryczne zdarzenie na drogach Lubelszczyzny z minionego weekendu. Bilans ofiar śmiertelnych jest przytłaczający i przerażająco smutny. Przez dwa dni weekendu życie straciły cztery osoby. Jak doszło do tragedii w Horyszowie Kolonii? Sprawę bada policja. Co wiemy o przebiegu tragicznych zdarzeń? – Kierujący pojazdem marki Brilliance jadąc od Horyszowa, nagle zauważył leżącego na drodze człowieka. Rozpoczął manewr hamowania, jednak nie zdążył. Leżący znalazł się pod kołami samochodu – relacjonuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zobacz też: Charlejów: 19-latek nie żyje. Przerażający wypadek na drodze

Było hejnalistów wielu....Lublinianie i turyści usłyszeli hejnały z 28 polskich miast

Kierowca osobówki natychmiast wezwał pomoc. Niestety, reanimacja nic nie dała. Było już za późno, by uratować młodego mężczyznę. – Nie zdołano przywrócić funkcji życiowych mężczyzny. 27-letni mieszkaniec gminy Miączyn zmarł – potwierdza Krukowska-Bubiło. Wiemy, że kierowca osobówki był trzeźwy – potwierdziło to policyjne badanie. Pozostałe okoliczności tragedii ma wyjaśnić trwające śledztwo. – Mundurowi na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie wykonali czynności procesowe. Na miejscu obecny był także biegły z zakresu wypadków drogowych. Ciało 27-latka zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii celem wykonania dalszych badań – zapowiada st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Jednocześnie przywołując dramatyczne statystyki minionego weekendu na drogach – aż cztery osoby zginęły! – policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?