Głębokie: WYPADEK na DK 82. Utrudnienia na trasie Łęczna-Włodawa! Co tam się stało?!

2020-07-31 15:14 Marek Targoński
Głębokie: WYPADEK na DK 82. Trasa Łęczna-Włodawa ZABLOKOWANA! Co tam się stało?!
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Poważny wypadek w Głębokiem. Teraz trasa Łęczna-Włodawa na Lubelszczyźnie była całkowicie zablokowana po wypadku. Po godz. 15.00 ruch odbywa się wahadłowo. Służby drogowe szacują, że tak może być nawet do godz. 17.00. To fatalna wiadomość dla kierowców, bo droga krajowa 82 prowadzi nad popularne jeziora. W miejscowości Głębokie zderzyły się dwa samochody osobowe.

Wypadek w miejscowości Głębokie na DK 82 (woj. Lubelskie). Po zderzeniu dwóch samochodów trasa Łęczna-Włodawa była zablokowana. Po godz. 15.00 wprowadzono ruch wahadłowy. Co tam się stało?!

Na krajowej „82” zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne – informują służby drogowe. Na miejscu pracuje policja, kierując ruchem.

Trasa Łęczna-Włodawa po wypadku była całkowicie zablokowana. Po godz. 15.00 ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet do godz. 17.00.

Dla kierowców to poważny problem, bo DK 82 to popularna trasa, z której korzystają ci, którzy wybierają się nad jeziora Pojezierza – zwłaszcza w piątkowe popołudnie.

Przyczyny i okoliczności wypadku bada policja. Więcej informacji wkrótce.

Pójście na wesele to samobójstwo? Mocne słowa epidemiologa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.