Gigantyczna wygrana w Lotto w Lublinie. Te liczby były warte miliony!

i

Autor: Totalizator Sportowy Gigantyczna wygrana w Lotto w Lublinie. Te liczby były warte miliony!

Gigantyczna wygrana! „Szóstka” w Lotto w Lublinie. Te liczby były warte miliony!

2022-02-11 11:42

W Lublinie właśnie pojawił się nowy milioner (lub milionerka). 10 lutego, w czwartkowy wieczór, szczęśliwy gracz wygrał gigantyczną kwotę w Lotto. Trafił „szóstkę” w najpopularniejszej grze Totalizatora Sportowego i dzięki temu wzbogacił się o ponad cztery miliony złotych. Jakie liczby okazały się tymi szczęśliwymi?

Gigantyczna wygrana w Lotto w Lublinie! W czwartek (10.02) ktoś trafił „szóstkę” i wzbogacił się o ponad cztery miliony złotych. Dokładna kwota wygranej to – jak podaje Totalizator Sportowy – 4 018 515 zł. Gratulujemy!

Szczęśliwy gracz kupił los w kolekturze Lotto przy ul. Lipowej 13, a więc w Centrum Handlowym Plaza. Nie wiemy, czy jest stałym graczem, czy była to jednorazowa „zabawa”, ale przyniosła szczęśliwemu graczowi gigantyczną wygraną. Nawet po odjęciu ogromnego podatku, który trzeba będzie zapłacić (ponad 400 tys. złotych), kwota wygranej i tak robi wrażenie.

Zobacz też: QUIZ. Największe książkowe bestsellery. Uzupełnij jedno słowo! Niejeden wymięknie

To już 20. „szóstka”, która padła w Lublinie – wliczając w to wczorajszą wygraną, w mieście trafiono 17 głównych wygranych w Lotto oraz trzy główne wygrane w Lotto Plus. Lubelskim rekordem w grach liczbowych LOTTO pozostaje wygrana z 9 kwietnia 2020 roku, kiedy to grający wygrał ponad 23,7 mln zł w kolekturze przy ul. Kunickiego 141 – informują przedstawiciele Totalizatora Sportowego.

Rolnicy z Agro Unii protestowali w Lublinie.

Szczęśliwe liczby, które ustrzelił gracz z Lublina w Lotto w czwartkowy wieczór, to: 6, 20, 21, 36, 41, 46. Wyniki pozostałych gier Totalizatora Sportowego z 10.02.2022 i losowania z czwartkowego Studia Lotto są dostępne na SE.pl: Wyniki Lotto. Losowanie 10.02.2022 r., godz. 21.50. Zobacz wyniki!

Kumulacja Lotto została rozbita, więc teraz można zagrać o dwa miliony złotych. Najbliższa okazja w sobotę, 12 lutego, o godz. 21.50. A już dziś wieczorem losowanie Eurojackpot. W europejskiej loterii można tym razem wygrać… 90 milionów złotych.

Zobacz adresy i lokalizacje szczęśliwych kolektur Lotto w Lublinie, w których padały gigantyczne wygrane! Zajrzyj do galerii poniżej.

To już druga „szóstka” w Lotto w litym 2022 roku. Poprzednia, sprzed kilku dni, była warta jeszcze więcej niż ta lubelska, bo ponad osiem milionów złotych. 3 lutego gracz w Myślenicach (woj. małopolskie) rozbił kumulację, wygrywając aż 8 546 031,20 zł!

Sonda
Grasz w Lotto?