Eurowizja Junior z Alicją Tracz ze Stojeszyna. 10-letnia wokalistka z Lubelskiego. Kim jest? [WIDEO]

i

Autor: Pixabay/Fun4All

Eurowizja Junior z Alicją Tracz ze Stojeszyna. 10-letnia wokalistka z Lubelskiego [WIDEO]

2020-09-28 11:28

Kim jest młoda gwiazda, która wystąpi w finale Eurowizji Junior 2020? Alicja Tracz pochodzi ze Stojeszyna. 10-letnia wokalistka z województwa lubelskiego kocha muzykę i pod koniec listopada będzie reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie. Kim jest Alicja Tracz? Eurowizja Junior 2020 może być przepustką do jej wielkiej kariery.

Alicja Tracz ze Stojeszyna ma zaledwie 10-lat, ale już odniosła wielki sukces. Młoda wokalistka z województwa lubelskiego oczarowała widzów i jurorów programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior”. Zwycięstwo w finale oznacza przywilej reprezentowania Polski na konkursie pod koniec listopada.

Tegoroczny finał Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2020 odbędzie się 29 listopada.

Eurowizja Junior: Alicja Tracz ze Stojeszyna

W niedzielnym finale programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior” wystąpiły trzy laureatki odcinków edycji specjalnej: Agata Serwin, Lena Marzec i Alicja Tracz. To właśnie ostatnia z nich – 10-letnia wokalistka ze Stojeszyna na Lubelszczyźnie – wygrała rywalizację.

Alicja Tracz ma 10 lat i pochodzi z małej miejscowości Stojeszyn Pierwszy w województwie lubelskim – informuje w swoim serwisie TVP, która jest organizatorem Eurowizji Junior. Dziewczynka zachwyciła widzów i jurorów wykonaniem piosenki „Mam tę moc” oraz utworu przygotowanego na Eurowizję pt. „I’ll Be Standing” – jego autorami są Sara Chmiel-Gromala i Andrzej Gromala „Gromee” – prywatnie małżeństwo.

10-letnia Alicja Tracz ma za sobą udział m.in. w programie „The Voice Kids”. Pochodzi z muzykalnej rodziny – jej siostra Ola też śpiewa.

Jak poprawić infrastrukturę rowerową Lublina?