Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Przecieki z TikToka się nie sprawdziły? Coś słabe te twoje przecieki

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Przecieki z TikToka się nie sprawdziły? "Coś słabe te twoje przecieki"

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Przecieki z TikToka się nie sprawdziły? "Coś słabe te twoje przecieki"

2022-05-26 13:00

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie zmierzyli się z egzaminem z języka angielskiego. Punktualnie o godz. 9.00 otworzyli arkusze CKE. To był ostatni dzień egzaminów dla uczniów ósmych klas! Jak piszą w mediach społecznościowych, egzamin z angielskiego był bardzo łatwy. Tuż przed egzaminem ósmoklasiści szukali przecieków. Jak się okazuje, przecieki z TikToka się nie sprawdziły. Szczegóły poniżej.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie ósmych klas po raz ostatni zmierzyli się z egzaminem! Trzydniowy maraton dobiegł końca. Ósmoklasiści piszą na Twitterze, że egzamin z angielskiego był bardzo łatwy. E-mail, jaki był do napisania w części pisemnej, dotyczył zepsutego telefonu. To właśnie o formę pisemną (mail) prosili tuż przed egzaminem ósmoklasiści. Uczniowie szukali też przecieków, jednak się okazało, tym razem przecieki się nie sprawdziły. Według nich, do napisania miał być e-mail o ekologii, konkursie lub wycieczce.

- Coś słabe te twoje przecieki - napisał internauta do jednej z TikTokerek, która miała przekazać informację o tym, jakie będzie w części pisemnej.

Przypomnijmy, uczniowie w części pisemnej mieli do napisania mail o zepsutym telefonie:

Napisz emaila do kolegi z Anglii o tym ze telefon ci się zepsuł. Napisz w jakich okolicznościach się to zdarzyło. Dlaczego brak telefonu jest dla ciebie problemem? Co zrobisz, żeby mieć nowy telefon?

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?
Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski - jak Ci poszło?