Egzamin ósmoklasisty 2022

i

Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Mail o zepsutym telefonie w części pisemnej. Mamy teść zadania!

2022-05-26 13:00

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie zmierzyli się z egzaminem z języka angielskiego. Punktualnie o godz. 9.00 otworzyli arkusze CKE. Przed egzaminem uczniowie szukali przecieków, ale jak się okazało - nie były wcale potrzebne. Ósmoklasiści, którzy zdążyli już wyjść z egzaminu, wskazują, że był bardzo łatwy. Jaka była treść zadania w części pisemnej? Okazuje się, że do napisania był mail o zepsutym telefonie. Szczegóły poniżej.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie ósmych klas po raz ostatni zmierzyli się z egzaminem! Trzydniowy maraton dobiegł końca. Ósmoklasiści piszą na Twitterze, że egzamin z angielskiego był bardzo łatwy.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Temat maila

Tuż przed egzaminem prosili wręcz - błagali CKE o mail do napisania w części pisemnej. Ich prośby zostały spełnione! Jak wynika z informacji przekazanych przez ósmoklasistów w mediach społecznościowych do napisania był właśnie e-mail. Uczniowie mieli zadanie poinformować w mailu o zepsutym telefonie.

Treść zadania pisemnego.  Mail do kolegi z Anglii:

Napisz emaila do kolegi z Anglii o tym, że telefon ci się zepsuł. Napisz, w jakich okolicznościach się to zdarzyło. Dlaczego brak telefonu jest dla ciebie problemem? Co zrobisz żeby mieć nowy telefon?

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. Odpowiedzi

Chcesz sprawdzić, jak poszedł ci egzamin z angielskiego? Arkusze zadań CKE z egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Wtedy też w TYM materiale znajdą się odpowiedzi do zadań, które rozwiąże nasz ekspert - nauczyciel angielskiego. Arkusze CKE pojawią się tutaj: Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Odpowiedzi, arkusz CKE, rozwiązania. Zadania i arkusze z języka angielskiego [26.05.2022]

Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski - jak Ci poszło?
Wielka awaria komunikacji w Krakowie