Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Mail o zepsutym telefonie hitem Internetu! Uczniowie sypią memami jak z rękawa

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express / screen z Twittera Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Mail o zepsutym telefonie hitem Internetu! Uczniowie sypią memami jak z rękawa

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Mail o zepsutym telefonie hitem Internetu! Uczniowie sypią memami jak z rękawa

2022-05-26 13:00

Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie zmierzyli się z egzaminem z języka angielskiego. Punktualnie o godz. 9.00 otworzyli arkusze CKE. Ósmoklasiści wskazują, że egzamin był bardzo łatwy, spodziewają się świetnych wyników. W części pisemnej do napisania był e-mail o zepsutym telefonie. To zadanie stało się powodem żartów i memów wśród uczniów! Szczegóły poniżej.

Arkusz CKE i odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego znajdziesz w galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ. Odpowiedzi są sugerowane - zadania rozwiązuje nasz ekspert, nauczyciel języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. W czwartek, 26 maja 2022 uczniowie ósmych klas po raz ostatni zmierzyli się z egzaminem! Trzydniowy maraton dobiegł końca. Ósmoklasiści piszą na Twitterze, że egzamin z angielskiego był bardzo łatwy. Jak podają ósmoklasiści w mediach społecznościowych, do napisania był e-mail. Uczniowie mieli zadanie poinformować w mailu o zepsutym telefonie. Temat maila stał się przyczyną żartów w Internecie. Na Twitterze pojawił się wręcz wysyp memów!

Egzamin ósmoklasisty 2022: język angielski. Odpowiedzi

Chcesz sprawdzić, jak poszedł ci egzamin z angielskiego? Arkusze zadań CKE z egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego opublikujemy, gdy tylko zostaną udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Wtedy też w TYM materiale znajdą się odpowiedzi do zadań, które rozwiąże nasz ekspert - nauczyciel angielskiego. Arkusze CKE pojawią się tutaj: Egzamin ósmoklasisty 2022: angielski. Odpowiedzi, arkusz CKE, rozwiązania. Zadania i arkusze z języka angielskiego [26.05.2022]

Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski - jak Ci poszło?
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?