Dwie kobiety nie żyją! Ich toyotę zmasakrował tir pod Włodawą [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP we Włodawie Dwie kobiety poniosły śmierć w wyniku wypadku, do którego doszło w Okunince pod Włodawą

Dwie kobiety nie żyją! Ich toyotę zmasakrował tir pod Włodawą [ZDJĘCIA]

2022-07-06 16:13

Dwie kobiety poniosły śmierć w wyniku wypadku, do którego doszło w Okunince pod Włodawą. Do zdarzenia doszło w środę, 5 lipca, przed godz. 13. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, dwie kobiety jechały toyotą yaris, a kierująca autem, wyjeżdżając z Okuninki, nie zatrzymała się na znaku "stop" i wjechała prosto przed pojazd ciężarowy marki Renault.

Dwie kobiety nie żyją! Ich toyotę zmasakrował tir pod Włodawą

Dwie kobiety nie żyją - to bilans śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miejscowości Okuninka pod Włodawą, w środę, 5 lipca, przed godz. 13. Na drodze wojewódzkiej nr 812 relacji Włodawa-Chełm toyota yaris zderzyła się z tirem. - W rejonie skrzyżowania kierująca samochodem marki Toyota Yaris, wyjeżdżając z Okuninki, podczas skrętu w lewo nie zatrzymała się na znaku "stop" i wjechała bezpośrednio przed pojazd ciężarowy marki Renault - informuje wstępnie podinspektor Bożena Szymańska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji we Włodawie. Osobówką podróżowały dwie kobiety, z których jedna zginęła na miejscu, a druga zmarła po przewiezieniu do szpitala. Kierujący ciężarówką 30-letni mieszkaniec powiatu białostockiego był trzeźwy. Na miejscu wypadku mogą nadal występować utrudnienia w ruchu, dlatego policja we Włodawie apeluje do kierowców.

Dalsza część tekstu pod galerią z wypadku w Okunince.

Czytaj też: Biłgoraj. Ksiądz Jarosław Z. molestował nastolatkę?! „Zaczął dotykać miejsc intymnych”

- Droga do czasu zakończenia czynności będzie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Jadący z Włodawy przed miejscowością Okuninka na wysokości komisu samochodowego skręcają w lewo i lokalnymi drogami kierują się na obwodnicę Okuninki, samochody poruszające się z Chełma do Włodawy skręcają w prawo na Sobibór – przejeżdżają przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek zaś samochody ciężarowe jadące w kierunku Chełma już na rondzie we Włodawie są kierowane na drogę na Orchówek - informuje policja we Włodawie.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Slalom totalnie pijanego Ukraińca na małopolskiej drodze. Wiózł 7-letniego syna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE